Lejdis Studio uruchamia franczyzę dla dzieci

Autor: Redakcja
Data dodania: 4 grudnia 2014
Kategoria:
Foto: Lejdis Studio

Foto: Lejdis Studio

Lejdis Studio zwiększa liczbę szkół partnerskich i rozwija franczyzę Kids Studio skierowaną dla dzieci. Hasłem przewodnim nowego projektu jest „Taniec, gimnastyka, sport, zabawa”. 

Obecnie w sieci Lejdis Studio mamy 4 jednostki franczyzowe oraz 3 własne. W trakcie tworzenia jest kolejna szkoła w Warszawie na Mokotowie. Sądzimy, że będzie to największa w Polsce szkoła Pole Dance z ofertą alternatywnych form fitnessu. Jej otwarcie zostało zaplanowane na początek stycznia 2015 roku. Prowadzimy też zaawansowane rozmowy z dwoma innymi miastami, lecz na dzień dzisiejszy nie możemy zdradzić szczegółów. Więc w styczniu mogą pojawić się kolejne 3 szkoły Lejdis Studio – mówi nam Jarosław Tomczewski, dyrektor ds rozwoju sieci.

Właściciel marki stworzył również projekt franczyzowy Kids Studio adresowany do dzieci. „Taniec, gimnastyka, sport, zabawa” to motto nowego projektu.

Koncept Lejdis Studio jest alternatywą wobec siłowni i grupowych zajęć fitness. Sieć oferuje kobietom indywidualny rozwój poprzez ćwiczenia w małych grupach pod okiem profesjonalnych instruktorek. Obecnie poza Warszawą oferta Lejdis Studio dostępna jest w Pabianicach, Stalowej woli, Zduńskiej Woli oraz w Łodzi i Zgierzu.

INK

Zainteresowanych współpracą z siecią Lejdis Studio zapraszamy do naszej bazy systemów franczyzowych.

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

zobacz więcej

Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Data dodania: 3 stycznia 2022
Te 30 franczyz najbardziej interesuje Polaków
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram