Leasing-Experts powiększa sieć franczyzową

Autor: Redakcja
Data dodania: 22 kwietnia 2014
Kategoria:
Marcin Pawłowski

Marcin Pawłowski

- Leasing-Experts chce podpisać w tym roku 40 umów franczyzowych. Obecnie sieć liczy ponad 80 oddziałów – mówi nam prezes zarządu funduszu leasingowego Marcin Pawłowski.

W tym roku Leasing-Experts chce podpisać 40 umów franczyzowych. Na 2015 rok nie ma jeszcze sprecyzowanych planów. Decyzja w tym zakresie będzie uzależniona od inwestora strategicznego.

– Franczyzbiorcy funduszu przychodzą do firmy z bardzo różnym doświadczeniem. Niektórzy przyszli do nas z dużych korporacji, lub np. są to byli żołnierze Wojska Polskiego. Na ponad 80 zrekrutowanych tylko jedna osoba posiada doświadczenie w branży leasingowej – opowiada Marcin Pawłowski.

W jego ocenie, rynek na którym działa firma nie jest trudny. Prezes Leasing-Experts podkreśla, że branża leasingowa bije rekordy sprzedaży od 2008 roku. Ponadto, w Polsce nie ma tak mocno rozwiniętej sieci franczyzowej działającej w tym segmencie. W marcu tego roku zostanie uruchomiony własny fundusz leasingowy specjalizujący się w finansowaniu transakcji leasingu nieruchomości komercyjnych do 1 mln zł.

– Jeśli chodzi o zwrot z inwestycji w otwarcie oddziału pod naszym szyldem, to może on nastąpić już po 1 tygodniu lub nigdy. To zależy od zaangażowania w pracę franczyzobiorcy. Nasi partnerzy doskonale dają sobie radę na rynku, dzięki odpowiedniej ofercie leasingowej – zapewnia Marcin Pawłowski.

Leasing-Experts to fundusz leasingowy świadczący również usługi zewnętrznej sieci sprzedaży dla czołowych spółek leasingowych w Polsce. Od października 2013 roku jest notowany na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Celem funduszu jest dostarczanie małym i średnim przedsiębiorcom zaawansowanych produktów leasingowych.

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

zobacz więcej

Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Data dodania: 3 stycznia 2022
Te 30 franczyz najbardziej interesuje Polaków
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram