Leasing-Experts członkiem Związku Polskiego Leasingu

Autor: Redakcja
Data dodania: 24 listopada 2014
Kategoria:
Marcin Pawłowski

Foto: Marcin Pawłowski, prezes zarządu Leasing-Experts

Leasing-Experts, spółka specjalizująca się w leasingu nieruchomości do 1 mln zł, dołączyła do Związku Polskiego Leasingu. 

Tym samym znajduje się w gronie 33 firm pozytywnie zweryfikowanych przez jedyną organizację w Polsce zrzeszającą firmy leasingowe. Przystąpienie do Związku Polskiego Leasingu stawia spółkę w ścisłym gronie podmiotów wyznaczających standardy i kierunki rozwoju leasingu w Polsce. Członkowie ZPL biorą bowiem udział w dyskusjach na temat kształtu branży czy opracowywaniu stanowisk związku w sprawie decyzji administracji publicznej oraz zyskują cenny know-how.

Ponadto, wyniki operacyjne osiągane przez poszczególnych członków są publikowane w cokwartalnym zestawieniu przedstawiającym sytuację w całej branży.

– Dołączenie do Związku Polskiego Leasingu to dla nas duże wyróżnienie. Cieszę się, że Leasing-Experts został pozytywnie zweryfikowany. Jako fundusz leasingowy, pomimo krótkiego stażu, osiągnęliśmy już znaczącą pozycję na rynku leasingu nieruchomości.

Oferujemy niszowy produkt, który jest coraz bardziej popularny – mówi Marcin Pawłowski, prezes Leasing-Experts. Dynamiczny rozwój funduszu możliwy jest głównie dzięki środkom pozyskanym na rynku kapitałowym. Spółka prowadzi publiczną ofertę akcji. Zapisy można składać od 18 listopada do 3 grudnia br. w Domu Maklerskim Ventus Asset Management, w Domu Maklerskim BOŚ oraz w Biurze Maklerskim Banku BPH.

INK

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

zobacz więcej

Data dodania: 28 września 2022
Analiza założeń do projektu ustawy o umowie franczyzy
Data dodania: 2 września 2022
Piękno i pieniądze
Data dodania: 12 lipca 2022
Pomysły na biznes w domu
Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram