Lauren Peso startuje z nowym konceptem

Autor: Redakcja
Data dodania: 22 lutego 2011
Kategoria:
Kamil_Kita_Lauren_PesoFirma powołała właśnie do życia spółkę Your Image, która będzie zajmować się działaniami public relations. Podobnie jak Lauren Peso, będzie ona rozwijana poprzez franczyzę.

Lauren Peso to chorzowska firma szkoleniowa, która powstała pod koniec 2006 roku, od 2009 r. rozwijana jest poprzez franczyzę, a w ubiegłym roku zadebiutowała na New Connect. Jej rozwój franczyzowy w naszym kraju powoli dobiega końca. Udało jej się sprzedać już 12 licencji z 16 planowanych (po jednej na województwo). Zgodnie z wczesniejszymi zapowiedziami, spółka przystąpiła do realizacji kolejnego projektu.

– Kiedy kilka lat temu zakładaliśmy Lauren Peso Polska, wiedzieliśmy, że kluczem do sukcesu jest odpowiednia komunikacja z rynkiem i klientami. Bez stworzenia odpowiednich kanałów przekazu nie sposób zbudować silnej marki. Nam się to udało. Zintegrowane działania komunikacyjne to dla nas najkorzystniejsza droga do osiągnięcia sukcesu. Rozszerzenie linii naszych usług o działania PR nastąpiło w sposób naturalny. To własne doświadczenia i zainteresowanie podobnymi działaniami naszych klientów popchnęły nas do tej decyzji – mówi Kamil Kita, prezes Lauren Peso (na zdjęciu) o powodach założenia spółki Your Image.

Ma ona być, podobnie jak Lauren Peso, rozwijana poprzez franczyzę. Plan zakłada stworzenie 16 jednostek masterfranczyzowych w miastach wojewódzkich oraz rozbudowanej sieci około stu mniejszych placówek rozproszonych na terenie całego kraju współpracujących z regionalnymi oddziałami.

Your Image specjalizuje się w internetowym PR. Ofertę spółki tworzy system siedmiu pakietów oferowanych w systemie abonamentowym, a każdy zawiera określoną liczbę usług z zakresu internetowego PR od odpowiednio dostosowanych na potrzeby klienta wpisów do katalogów branżowych, do profesjonalnej obsługi internetowych blogów korporacyjnych i portali społecznościowych.

– Żadna z istniejących agencji nie zaproponowała podobnej oferty. Skupiliśmy się na zakresie e-PR. Internet jest dla nas przestrzenią bez dna, której wielu nie potrafi w pełni wykorzystać. Zespół Your Image zna się na tym doskonale. Czas podzielić się tymi umiejętnościami z każdym zainteresowanym. System oferty, jaki stworzyliśmy, jest jasny i przejrzysty, a także – co niezwykle ważne – cenowo przystosowany do każdego, także do klienta, który stawia pierwsze kroki w biznesie – zapewnia Kamil Kita.

Lauren Peso podkreśla, że branża PR przez analityków oceniana jest jako bardzo przyszłościowa. Według badań, wielu zarządzających firmami deklaruje chęć skorzystania z usług profesjonalnych agencji PR-owych. Każdego roku wzrasta średnia wartość budżetu przeznaczonego na usługi PR wśród korzystających z takich działań przedsiębiorców.

JCB

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

zobacz więcej

Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Data dodania: 3 stycznia 2022
Te 30 franczyz najbardziej interesuje Polaków
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram