Lauren Peso będzie szkolić klientów indywidualnych

Autor: Redakcja
Data dodania: 19 kwietnia 2011
Kategoria:
LPS_fotoDotychczas firma kierowała swoje usługi wyłącznie do przedsiębiorców. Doszła jednak do wniosku, że szkolenia osobiste dla klientów indywidualnych to także bardzo perspektywiczny rynek.

- Chcemy zająć rynek detaliczny, którego firma dotąd nie posiadała. To naturalna decyzja strategiczna. Mamy spore doświadczenie handlowe, które przełożymy na atrakcyjny produkt, dostępny dla indywidualnych klientów. Naszą nowoczesną linię usług kierujemy do klientów prywatnych, zainteresowanych własnym rozwojem, którzy sami decydują o wyborze kierunku, w którym chcą iść - wyjaśnia prezes Kamil Kita.

Szkolenia dla klientów indywidualnych to kolejny produkt wprowadzony ostatnio do oferty Lauren Peso. Firma nieustannie rozbudowuje portfolio swoich usług. W mionionym roku do jej oferty trafiły szkolenia certyfikowane oraz szkolenia językowe dla firm.

Lauren Peso ma już 12 oddziałów franczyzowych w całej Polsce, od kwietnia ubiegłego roku firma notowana jest także na NewConnect. Przed kilkoma dniami minęła rocznica jej debiutu. Władze spółki przyznają, że status spółki publicznej znacząco ułatwia jej pozyskiwanie partnerów i kontrahentów.

- Klienci chętnie decydują się na wybór naszych usług z szerokiej oferty firm szkoleniowych, ze względu na naszą transparentność oraz widoczną - udokumentowaną w publikowanych przez nas raportach - jakość naszych działań - twierdzi Adrian Tabor, wiceprezes spółki.

Prezes Kamil Kita dodaje: - Upublicznienie spółki i wkroczenie na rynek NewConnect pozwoliło nam sfinansować plany rozwoju, które mieliśmy od dawna. Bez tych środków pewnie nie bylibyśmy w miejscu, w którym jesteśmy obecnie. Rozwój firmy, bez wsparcia kapitałowego, które daje giełda, może trwać bardzo długo, jednak do podjęcia decyzji o debiucie potrzeba odwagi całego zespołu. Po roku notowań – jesteśmy – trzeba to przyznać – bardzo z tego zadowoleni.

Lauren Peso jest już na finiszu rozwoju sieci placówek w Polsce. Do optymalnego pokrycia kraju zostały cztery otwarcia w czterech województwach, w których spółka nie ma jeszcze franczyzobiorców: podlaskim, pomorskim, zachodniopomorskim i kujawsko-pomorskim. Koszt licencji to 50 tys. zł netto. Po zakończeniu ekspansji w naszym kraju, co ma nastąpić do końca 2011 roku, Lauren Peso planuje rozpocząć działalność na rynkach sąsiednich.

JCB

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

zobacz więcej

Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Data dodania: 3 stycznia 2022
Te 30 franczyz najbardziej interesuje Polaków
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram