Laur dla sieci

Autor: Redakcja
Data dodania: 12 sierpnia 2009
Kategoria:
logo_intersport.jpg

logo_intersport.jpgSalony INTERSPORT zdobyły I miejsce w piątej edycji konkursu "Laur Klienta 2009" w kategorii Sieciowe Sklepy Sportowe.

Laur Klienta jest największym programem konsumenckim w kraju, formą zbiorowej rekomendacji potwierdzającą dobrą opinię Polaków o produktach lub usługach. W tym roku ogólnopolski sondaż przyniósł odpowiedź na pytanie, który z sieciowych sklepów sportowych jest liderem popularności. Wybór dokonany głosami klientów potwierdził słuszność kierunku rozwoju sieci przyjętego przez Zarząd Spółki INTERSPORT Polska S.A.

Wartość wyróżnienia przyznanego przez klientów znajduje potwierdzenie w stale rosnących obrotach we wszystkich sklepach sieci. Sukces nobilituje również firmę KONTEKST Retail Design, której zespół zaprojektował koncept sklepu INTERSPORT i 27 jednostek wchodzących w skład sieci. Podstawą założeń jest strategia wspierania sprzedaży poprzez wyróżnianie kategorii i prezentowanie produktów we wnętrzu, którego architektura i design jest inspirowana skojarzeniami ze świata sportu i turystyki. Zdaniem Krzysztofa Tłuszcza, współwłaściciela firmy KONTEKST i jednocześnie współautora zwycięskiego konceptu, jest to dowód jak silnym narzędziem zdobywania przewagi rynkowej może być design w rękach marki, która nauczy się z niego świadomie korzystać.

Podstawowa działalność INTERSPORT Polska polega na sprzedaży detalicznej markowego sprzętu sportowego w specjalistycznych sklepach o powierzchni ok. 1000 m2 zlokalizowanych w wybranych, prestiżowych centrach handlowych dużych miast. Spółka prowadził sprzedaż w 27 salonach m.in. w Krakowie, w Warszawie, Poznaniu i Wrocławiu, Bytomiu, Gdańsku, Katowicach, Łodzi, i Sosnowcu.

FwP, 12 sierpnia 2009r.

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

Data dodania: 10 sierpnia 2022
Sieć Duży Ben ma już 250 sklepów
Data dodania: 9 sierpnia 2022
Franczyza czy własny biznes?
Data dodania: 8 sierpnia 2022
Franczyza na niepewne czasy
Data dodania: 5 sierpnia 2022
Żabka liczy już 8500 sklepów

zobacz więcej

Data dodania: 12 lipca 2022
Pomysły na biznes w domu
Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram