La Mancha szuka prelegentów na kolejną konferencję hispanistów EXPERTOS ELE

Data dodania: 4 czerwca 2024
Kategoria:

Konferencja EXERTOS ELE to największe wydarzenie dla hispanistów w Polsce. W tym roku odbywa się w dniach 6-8 grudnia w Gdańsku i jest organizowana przez jednostkę franczyzową La Manchy w Gdańsku. Właśnie otworzyliśmy zapisy dla prelegentów. Chcesz wystąpić ze swoją prezentacją? Zgłoś się! Czas jest do końca czerwca.

EXPERTOS ELE 2024

Event ma na celu propagowanie języka hiszpańskiego, prezentację innowacyjnych rozwiązań wspierających proces dydaktyczny w zakresie nauczania języków obcych. Wydarzenie odbywa się co roku w grudniu, na zmianę w Lublinie i Trójmieście. Dwa lata temu La Mancha Gdynia organizowała konferencję, a w tym roku – po raz pierwszy – pora na Gdańsk! Będziemy gościć w pięknych progach nowej siedziby uniwersytetu WSB Merito na Strzyży.

Podczas tego dwudniowego wydarzenia uczestnicy mogą wziąć udział w warsztatach prowadzonych przez ekspertów z hiszpańskojęzycznych krajów, nauczycieli, pasjonatów języka oraz przedstawicieli wydawnictw. Jest to także doskonała okazja do wymiany doświadczeń w dziedzinie metodyki nauczania języka hiszpańskiego.

Chcesz zostać prelegentem?

Każdego roku podczas EXPERTOS ELE występują doskonali mówcy i eksperci, którzy dają z siebie wszystko podczas 60-minutowych warsztatów. Zapraszamy wszystkich, także osoby z mniejszym doświadczeniem, którzy myślą o dołączeniu lub niedawno dołączyli do świata hiszpańskiego jako języka obcego.

Aby zgłosić swoją propozycję, wystarczy wypełnić formularz rejestracyjny i wysłać go na adres info@expertosele.com. Formularz jest do pobrania tutaj: https://lamanchagdynia.pl/prelegenci/. Czas do zgłoszenia propozycji warsztatów mija 30 czerwca. Komitet organizacyjny poinformuje autorów propozycji o ich przyjęciu do 31 sierpnia. Ostateczny program konferencji zostanie ogłoszony w pierwszym tygodniu listopada.

O czym zrobić warsztaty?

Tematy, którymi jesteście najbardziej zainteresowani (zgodnie z ankietami z poprzedniej edycji) i które proponujemy na następną edycję to:

• Trudności w przyswajaniu ELE wśród polskich uczniów.
• Narzędzia i technologie do prowadzenia zajęć online.
• Nauczanie ELE wśród nastolatków.
• Warsztaty poświęcone kulturze.
• Działania zachęcające do komunikacji między uczniami.
• Pomysły na zajęcia indywidualne.

Sprawdź ofertę w katalogu

Finanse

  • Minimalna kwota: Dowolna, zależy od franczyzobiorcy
  • Opłata wstępna: 8 000 zł
  • Opłata bieżąca: opłata miesięczna przez pierwszy rok działalności – 20% przychodu miesięcznego brutto, od drugiego roku działalności – 15% przychodu miesięcznego brutto.
  • Opłata marketingowa: brak

Dołącz do newslettera

Copyright © ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl  Skład magazynu Franczyza & Biznes: Aera Design