Kukartka rozwija program Kukartka Partner

Autor: Redakcja
Data dodania: 19 grudnia 2011
Kategoria:
kukartka-sklep
W ramach współpracy z siecią Toy Planet Kukartka otworzyła ostatnio dwa kolejne punkty partnerskie.

Współpraca między Kukartką, a Toy Planet oparta jest na zasadach uproszczonej franczyzy i odbywa się w ramach programu Kukartka Partner. W ostatnim czasie otwarte zostały stoiska w sklepach Toy Planet w Nakle i Augustowie. Wcześniej w tej formule działały już stoiska w sklepach Toy Planet w Oławie i Nowym Sączu.

Jak informuje Aleksandra Figas reprezentująca sieć Kukartka w tym roku do współpracy w ramach programu Kukartka Partner przystąpiło dziesięciu nowych klientów. Przypomnijmy, że program Kukartka Partner polega na wprowadzeniu produktów Kukartki w postaci wyodrębnionego stoiska (shop-in-shop) do sklepów z upominkami, sklepów papierniczych, zabawkowych, do księgarni, kwiaciarni czy sklepów z ubraniami i artykułami dla dzieci. Sklepy partnerskie Kukartki mogą liczyć m.in. na gotowy system ekspozycyjny oraz elastyczne warunki zakupowe (rabaty, wydłużone terminy płatności).

Firma obecnie posiada 23 sklepy własne, 5 franczyzowych i 36 punktów partnerskich.

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

zobacz więcej

Data dodania: 2 września 2022
Piękno i pieniądze
Data dodania: 12 lipca 2022
Pomysły na biznes w domu
Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram