Kukartka: Kolejne sklepy w przyszłym roku

Autor: Redakcja
Data dodania: 20 maja 2013
Kategoria:

Firma Passion Cards, operator sieci Kukartka – sklepów z artykułami prezentowymi rozwija się za pomocą trzech formatów; sklepów własnych, franczyzowych i partnerskich. Na ten rok firma nie ma sprecyzowanych planów odnośnie ekspansji. Nowe placówki zostaną uruchomione najprawdopodobniej w przyszłym roku.

Firma Passion Cards sp. z o.o. powstała w 1990 roku jako wydawnictwo kart pocztowych na rozmaite okazje. Ogromna popularność produktów sprzedawanych przez firmę stała się impulsem do stworzenia marki Kukartka – sieci sklepów oferujących klientom produkty Forever Friends, Sheepworld, Rachael Hale, Anne Geddes czy Betsy Cameron.

Pierwszy sklep Kukartka został otwarty w 2000 roku w Poznaniu. Sieć Kukartka posiada obecnie 40 salonów partnerskich, 10 własnych i 3 franczyzowe.

Firma przez cały czas zainteresowana jest pozyskiwaniem franczyzobiorców. Potencjalny franczyzobiorca Kukartki powinnien dysponować lokalem o powierzchni minimum 20 m2. Koszty otwarcia sklepu w raz zatowarowaniem kształtują się w przedziale 100-150 tys. zł.

Adam Gieras

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

zobacz więcej

Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Data dodania: 3 stycznia 2022
Te 30 franczyz najbardziej interesuje Polaków
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram