Kryzys uderza w La Torre

Autor: Redakcja
Data dodania: 2 stycznia 2013
Kategoria:
Beztytulu

Warszawskie pizzerie La Torre wstrzymują rozwój. W ubiegłym roku sieć skurczyła się do siedmiu lokalizacji – dwóch własnych i pięciu franczyzowych. W 2013 roku ta sytuacja nie ulegnie zmianie.

Pierwsze La Torre otwarto w 2006 roku na Ursynowie. W październiku 2012, ze względu na źle skonstruowaną umowę najmu, zamknięty został lokal na Gocławiu. Jeszcze blisko rok temu, przed Euro 2012, La Torre planowała otworzyć nawet trzy nowe placówki. Spekulowano też o „wyjściu” poza Warszawę. Jak widać, planów nie udało się zrealizować.

.
W tym roku La Torre nie planuje ekspansji. Wszystko przez trwający kryzys i spadającą konsumpcję gotowych dań na mieście. Receptą na przetrwanie cięższych czasów mają być niedawno wprowadzony nowy cennik i liczne promocje, w tym m. in. duża pizza za 21 złotych.
.
W menu sieci La Torre, oprócz pizzy, znajdziemy makarony, tortille, quasadillas, pieczywo czosnkowe, drobiowe nuggetsy, chrupiące skrzydełka, a nawet kebab. Trudno nie oprzeć się wrażeniu, że „co za dużo, to nie zdrowo”.

Dołącz do newslettera

zobacz więcej

Data dodania: 28 września 2022
Analiza założeń do projektu ustawy o umowie franczyzy
Data dodania: 2 września 2022
Piękno i pieniądze
Data dodania: 12 lipca 2022
Pomysły na biznes w domu
Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram