Kryzys gastronomii nie straszny

Autor: Redakcja
Data dodania: 24 kwietnia 2009
Kategoria:
easy_fairs_logo.jpg

    easy_fairs_logo.jpgNiespełna dwa miesiące pozostały do nowego na polskim rynku gastronomicznym wydarzenia jakim są targi FOOD-to-GO. W ramach tej imprezy organizowany jest Salon Franchisingu. Franczyzodawco! Franczyzobiorco! Być może warto wziąć udział w tym przedsięwzięciu?

Rynek gastronomiczny w Polsce wciąż jest chłonny i perspektywiczny. W większych i mniejszych miastach powstają nowe centra handlowe, osiedla mieszkaniowe, ożywają zaniedbane dotąd dzielnice. Stąd też wiele firm decyduje się na uruchomienie sieci franczyzowej, realizując ekspansję na skalę regionalną i ogólnopolską. Pojawiają się jednak dwa pytania:
 Jak zdobyć zaufanie właściwych osób, przekonać je, że to właśnie nasz koncept daje gwarancję powodzenia?
 Jak szybko i efektywnie zweryfikować partnerów którzy chcieliby prowadzić sieciowy lokal  - czy są to osoby  faktycznie przekonane do naszej koncepcji?

targiftg_fotka.jpgByć może odpowiedzi na powyższe pytania uda się Państwu znaleźć podczas targów easyFairs®FOOD-to-GO. Do Krakowa przyjadą bowiem osoby,  które już teraz prowadzą własną działalność w gastronomii lub też posiadają odpowiednie środki, ale dopiero szukają pomysłu na własny biznes. Na spójnej, branżowej imprezie będzie można zapoznać się z ofertami firm zaopatrujących małą gastronomię, bary szybkiej obsługi, pizzerie, cafeterie oraz catering, a także trafić na propozycję przyłączenia się do Państwa sieci franczyzowej. To wszystko w jednym miejscu, w ciągu zaledwie 2 dni, a więc zgodnie z zasadą firmy easyFairs: „TIME&COST-EFFECTIVE”, czyli wymierny efekt biznesowy za bardzo rozsądne pieniądze.

Dodatkowym atutem imprezy są prowadzone w ramach targów warsztaty learnShops, podczas których nasz partner merytoryczny, Akademia Rozwoju Systemów Sieciowych,  wyjaśni zwiedzającym na czym dokładnie polega współpraca na zasadach franczyzy. Zachęcamy również Państwa do rezerwacji stoiska i wzięcia udziału w warsztatach learnShops. Będą mogli Państwo zaprezentować korzyści współpracy w ramach franczyzy właśnie z Państwa firmą.

Oferta targów skierowana jest zarówno do sieci młodych, pragnących się dynamicznie rozwijać, jak i tych, które mają już na rynku ugruntowaną pozycję.

CO? easyFairs® FOOD-to-GO. Targi dla małej gastronomii i systemów „jedzenia na wynos”
GDZIE? Kraków
KIEDY? 17-18 czerwca 2009 r.

W celu uzyskania bliższych informacji można się kontaktować z biurem Targów oraz zachęcamy do odwiedzania strony internetowej www.easyfairs.com/ftg-polska.

ftg_fotka.jpg

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

zobacz więcej

Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Data dodania: 3 stycznia 2022
Te 30 franczyz najbardziej interesuje Polaków
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram