Kredyty dają zarobić najwięcej

Autor: Redakcja
Data dodania: 8 września 2011
Kategoria:

Meritum_Bank_placowka-1

Meritum Bank ma już ponad 70 placówek agencyjnych, choć zaczął rozwijać tę formułę współpracy niewiele ponad rok temu.

- Podtrzymujemy plan uruchomienia ponad 100 placówek partnerskich w tym roku. Na dzień dzisiejszy mamy 72 – poinformował portal FranczyzawPolsce.pl  Michał Leman, rzecznik Meritum Banku.

Podkreśla, że ich wyniki są w dużej mierze uzależnione od działań partnerów związanych z pozyskiwaniem klientów, ale najlepsi są w stanie uzyskać zwrot z inwestycji już w pierwszym miesiącu działalności. Koszty takiej inwestycji wstępnej bank szacuje na ok. 25 tys. zł + adaptacja lokalu.

Aczkolwiek należy zdawać sobie sprawę z tego, że nie wszyscy uzyskują tak spektakularne wyniki. Bowiem wśród wymogów wobec przyszłych partnerów Meritum wymienia m.in. zabezpieczenie środków nie tylko na inwestycję, ale również na sprawne funkcjonowanie placówki w okresie co najmniej pierwszych 3 miesięcy. Oznacza to, że tyle może zająć jej dojście do rentowności.

Bardzo ważnym wymogiem, który powinni spełnić potencjalni partnerzy, jest też doświadczenie w pracy w bankowości, pośrednictwie finansowym bądź ubezpieczeniach. - W przypadku braku doświadczenia partner powinien zatrudnić przynajmniej dwie osoby, które je posiadają – dodaje Michał Leman.

Produkty, które najlepiej sprzedają się w sieci partnerskiej Meritum Banku a tym samym są podstawowym źródłem zysków dla partnerów to: kredyt gotówkowy i konsolidacyjny oraz biznes pożyczka.

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

Data dodania: 11 sierpnia 2022
Ponad połowa Polaków akceptuje pracę na czarno
Data dodania: 10 sierpnia 2022
Sieć Duży Ben ma już 250 sklepów
Data dodania: 9 sierpnia 2022
Franczyza czy własny biznes?
Data dodania: 8 sierpnia 2022
Franczyza na niepewne czasy

zobacz więcej

Data dodania: 12 lipca 2022
Pomysły na biznes w domu
Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram