Krakowski Kumpir - klikasz i masz

Autor: Redakcja
Data dodania: 31 października 2017
Kategoria:
Foto: Krakowski Kumpir
Krakowski Kumpir niczym pizzeria – zamówisz on-line

Franczyzowa sieć lokali specjalizująca się w daniach przygotowanych na bazie pieczonych ziemniaków chwali się udanym wejściem w segment zamówień internetowych.

Jak dowiedział się portal franczyzawpolsce.pl, opcja która jest dostępna od jesieni zeszłego roku napędza sprzedaż krakowskiej marki gastronomicznej. Zamówienia za pośrednictwem strony internetowej firmy można składać we wszystkich lokalach sieci, czyli w Warszawie, Krakowie, Rzeszowie i Katowicach. Łącznie pod tą marką działa pięć restauracji.

Wejście w segment on-line to bardzo dobry krok. Dzięki realizacji tego projektu, znacząco poszerzyliśmy kanał dystrybucji. Równolegle ze sprzedażą tradycyjną współpracujemy z portalami zrzeszającymi oferty branży gastronomicznej, przyjmujemy również zamówienia składane za pośrednictwem naszej strony firmowej. To bardzo zwiększyło naszą sprzedaż. Zamówienia on-line cieszą się dużym powodzeniem – mówi w rozmowie z franczyzawpolsce.pl Maksymilian Karwala, właściciel sieci lokali.

Krakowski Kumpir to firma działająca od 4 lat. – Jesteśmy pierwszym oraz jedynym franczyzodawcą kumpira w Polsce. W naszym menu znajdują się wyłącznie pieczone ziemniaki odpowiedniego gatunku z nadzieniem – dodaje Maksymilian Karwala.

Co to jest kumpir? To ogromny pieczony w specjalnym piecu ziemniak, którego miąższ wymieszany jest z masłem czosnkowym, odpowiednim gatunkiem sera oraz aromatycznymi przyprawami podawany z dodatkami typu: śmietana, boczek, kiełbasa, kurczak, świeże warzywa czy też sery. Porcja takiego dania waży około 1 kg.

Aby otworzyć franczyzowy lokal pod tą marką trzeba zainwestować od 90 tys. zł do 140 tys. zł netto - kwota zależy od wielkości i rodzaju lokalu.

Więcej szczegółów na temat marki i możliwości współpracy w ramach sieci Krakowski Kumpir znajduje się w naszej bazie systemów franczyzowych.

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

zobacz więcej

Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Data dodania: 3 stycznia 2022
Te 30 franczyz najbardziej interesuje Polaków
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram