Kraina Zabaw Best4youKids rozwija sieć

Autor: Redakcja
Data dodania: 2 marca 2011
Kategoria:
B4YK_fotoWkrótce zawita do Nowego Sącza. Organizator sieci może zaproponować franczyzobiorcom atrakcyjne oferty lokali także w kolejnych miastach.

Najlepszymi miejscami na otwarcie Best4youKids są centra handlowe. Rodzice bowiem chętnie zostawiają dzieci w Krainie Zabaw, by móc zrobić zakupy, pójść do kina lub restauracji. Obecnie działają w naszym kraju 3 placówki Best4youKids, należą one do franczyzodawcy i znajdują się w Krakowie, Jastrzębiu Zdroju oraz Rudniku k. Myślenic. Ponadto w przygotowaniu są trzy jednostki franczyzowe: w Piasecznie k. Warszawy, Zamościu i Białymstoku. A wkrótce ruszą także przygotowania do otwarcia w Nowym Sączu, właśnie została sprzedana licencja na tę lokalizację.

Otwarcie planowane jest na 14 kwietnia, Kraina Zabaw Best4youKids będzie mieściła się w nowym Centrum Handlowym Gołąbkowice, tuż obok strefy gastronomicznej. Tradycyjnie znajdą się tam tory przeszkód, zjeżdżalnie, baseny z piłkami oraz szereg innych ciekawych atrakcji.

- Gołąbkowice to bardzo nowoczesne centrum handlowo-rozrywkowe. Dogodna lokalizacja, duży wybór znanych marek, profesjonalizm osób odpowiedzialnych za zarządzanie centrum były decydujące przy rekomendacji tego miejsca dla franczyzobiorcy Best4youKids - argumentuje franczyzodawca.

Od pewnego czasu firma Best4you bardzo aktywnie poszukuje lokali dla przyszłych franczyzobiorców. Jest to jeden z ważniejszych elementów, które decydują o powodzeniu inwestycji, dlatego firma zdecydowała się na podjęcie tego typu działań. Na chwilę obecną może zaproponować oferty lokali w Bydgoszczy, Bielsku-Białej oraz Częstochowie. Potencjalny franczyzobiorca powinien dysponować środkami na inwestycję w wysokości minimum 50 tys. zł.

Franczyzodawcą konceptu Best4youKids jest firma Best4you, która zajmuje się także sprzedażą ofert turystycznych (marka Best4youTravel) oraz organizacją turystyki na terenie Polski i Europy (marka Best4youTrip).

JCB

Nie wiesz która franczyza będzie dla Ciebie najlepsza? Zobacz nasz katalog franczyz i wybór stanie się prosty.

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

zobacz więcej

Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Data dodania: 3 stycznia 2022
Te 30 franczyz najbardziej interesuje Polaków
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram