Kosze świąteczne – pomysł na biznesowy upominek ze smakiem

Autor: Redakcja
Kategoria:

Kosze świąteczne – pomysł na biznesowy upominek ze smakiem

Gdy zbliżają się święta, warto pomyśleć o prezentach dla swoich pracowników, klientów czy kontrahentów. Chociaż ich podarowanie nie jest obowiązkiem, to jednak jest bardzo miłym gestem, który na pewno zostanie doceniony. Jednym z najlepszych upominków na Wielkanoc czy Boże Narodzenie są kosze upominkowe, które można kupić dzisiaj jako gotowe, także z dostawą wprost do firmy.

Wyśmienite specjały, które można znaleźć w koszach świątecznych, na pewno przypadną każdemu do gustu. Są one dostępne w wielu wariantach, także cenowych, co powoduje, że można również łatwo dopasować je do budżetu przeznaczonego na upominki świąteczne. Co można znaleźć w koszach upominkowych tego rodzaju? Z jakimi cenami trzeba się liczyć? Gdzie można je zamówić?

Kosze świąteczne – nie tylko pyszne słodycze

Zazwyczaj w koszach upominkowych podstawą są różnego rodzaju słodycze, na przykład czekolady, cukierki, ciasteczka, praliny, orzechy i bakalie oblewane czekoladą, aby wspomnieć tylko o niektórych propozycjach. W przypadku koszów świątecznych często są one również dobierane pod kątem tematycznym, na przykład pojawiają się ciasteczka imbirowe, pierniczki, figurki czekoladowe w kształcie zajączków.

Oprócz słodyczy kosze mogą również zawierać innego rodzaju artykuły – kawy, herbaty, alkohole, na przykład wina, nalewki czy whisky, ponadto mogą być to słone przekąski, konfitury, pasztety, syropy, aby wspomnieć tylko o paru z nich. Co więcej, kosze świąteczne mogą być też uzupełnione o świąteczne dekoracje, przykładowo bombki, świeczki, ciepłe koce, co powoduje, że idealnie wpisują się one w świąteczną atmosferę.

Jeżeli kosz komponuje się samodzielnie, warto dobrać wobec tego takie produkty, które kojarzą się ze świętami. Gdy wybiera się usługi firmy, która zajmuje się dostarczaniem koszów tego typu, nie trzeba już niczym się martwić – zostaną one przekazane w formie gotowej do wręczenia, wobec tego nie trzeba już poświęcać na ich przygotowywanie swojego czasu, co w przypadku dużej liczby koszów nie zawsze jest możliwe.

Ile kosztują kosze świąteczne? Przykładowe ceny

Zazwyczaj nie jest to wysoki koszt, gdy kosz nie jest zbyt obfity, ale wtedy, gdy chce się zamówić takie upominki, które robią wrażenie swoim bogactwem, trzeba przygotować się już na wyższe koszty. Ceny zwykle rozpoczynają się już od około 50 złotych za kosze, w których znajdują się same słodycze i małe dekoracje, z kolei za kosze z alkoholami oraz te z szerszym asortymentem trzeba zapłacić nawet około 200 złotych.

Szeroka rozpiętość cenowa powoduje, że można dopasować je do swojego budżetu przeznaczonego na prezenty, wobec tego każda firma będzie mogła znaleźć coś w swoim zasięgu finansowym.

Gdzie kupić kosze świąteczne?

Dzisiaj w dostawie koszy świątecznych specjalizuje się wiele firm i zamówienia można składać również za pośrednictwem internetu. Do zapoznania się ze swoją ofertą zaprasza Nobilia.pl – firma z wieloletnim doświadczeniem w branży.

 

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram