Korzyść obopólna

Autor: Redakcja
Kategoria:
Foto: Wojtex

Ten franczyzodawca wie jak zwiększyć sieć lokali i wesprzeć początkujących na rynku gastronomicznym.

Podpisaliśmy kolejne dwie umowy na prowadzenie lokali w Starogradzie Gdańskim, które są umiejscowione w Pasażu Handlowym. Franczyzobiorca wykupił od nas licencje na koncepty Biesiadowo i Western Chicken. Oczywiście skorzystał z promocji piec za 1zł  – mówi nam Dominik Lewandowski z firmy Wojtex, do której należą te koncepty.

W ostatnim czasie spółka uruchomiła też dwie restauracji w Jędrzejowie i Siedlcach, które również skorzystały z tej oferty promocyjnej. Przypomnijmy, że Wojtex przedłużył promocję piec za 1 zł do końca września 2015 roku.

Oficjalnie wprowadziliśmy także promocje dla franczyzobiorców chcących uruchomić kawiarnię. Osoby, które podpiszą z nami umowę do końca października br. przez 6 miesięcy zwolnieni są z opłaty franczyzowej – dodaje Dominik Lewandowski.

Firma Wojtex jest właścicielem kilku konceptów gastronomicznych: Sieci pizzerii Biesiadowo i Crazy Piramid Pizza, minikawiarni Coffeeloffee oraz smażalni ryb Rybkodajnia.

Jeżeli myślicie o własnym biznesie gastronomicznym pod tymi markami, zapraszamy do naszej bazy systemów franczyzowych.

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram