Konkurs - gratulujemy zwycięzcom!

Autor: Redakcja
Kategoria:
Jeff Bezos - Era Amazona

Wystarczyło odpowiedzieć na 3 pytania, by stać się posiadaczem jednej z trzech książek "Jeff Bezos i era Amazona". Właśnie wyłoniliśmy zwycięzców - gratulujemy a wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy!

Rozwiązanie konkursu:

Adres mailowy Jeffa Bezosa faktycznie jest publicznie dostępny. Każdy może do niego napisać na jeff@amazon.com. W zeszłym roku Amazon kupił polską firmę zajmującą się syntezą ludzkiej mowy - Ivona Software. A najwyższe oceny za trzecie pytanie uzyskali pani Wiola i panowie Marcin i Aleksander. Gratulujemy i dziękujemy, nagrody już wysyłamy 🙂

============================================================================================

Od dziś do czwartku będziemy publikować po jednym pytaniu dziennie. Nie są trudne. Osoby, które odpowiedzą na jedynie 3 pytania a ich odpowiedzi ocenimy najwyżej, otrzymają od nas i Wydawnictwa Albatros po jednym egzemplarzu biografii Jeffa Bezosa, twórcy potęgi handlu internetowego - Amazon.com. Dlaczego warto przeczytać tę książkę, dowiecie się z naszej recenzji.

Pierwsze pytanie:

1. Szef Amazona jest jednym z niewielu prezesów korporacji, którzy udostępniają publicznie swój adres mailowy. Jak zaadresować maila, by dotarł do Jeffa?

Dziękujemy za wszystkie odpowiedzi - wszystkie były prawidłowe! Czas na drugie zadanie...

2. Rok temu Amazon kupił pewną polską firmę, zajmującą się sytntezą ludzkiej mowy. Jak nazywa się ta firma?

Podpowiemy tylko, że to tak jakby imię...

3. Jak połączyć e-commerce i franczyzę - czy znacie ciekawe i działające połączenie biznesu franczyzowego i działającego w e-commerce? Opiszcie w kilku zdaniach dlaczego się Wam podoba.

Wszystkie odpowiedzi ślijcie pod adres kbaginski@arss.com.pl - czekamy do piątkowego południa.

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram