O czym marzą agenci

Autor: Redakcja
Kategoria:
Foto: Placówka Insur Invest w Toruniu
Franczyzobiorcy Insur Invest mają pomoc w zdobywaniu przez nich uprawnień do sprzedaży produktów wiodących zakładów ubezpieczeń.

 

Na rynku ubezpieczeń i pośrednictwa finansowego coraz trudniej wyróżnić się wysokością prowizji oferowanej agentom. Insur Invest zdradza swój przepis na sukces dzieląc się doświadczeniem z partnerami biznesowymi.

Jak mówi Remigiusz Szczechowicz, specjalista ds. HR i rozwoju sieci multiagencji Insur Invest, w tej branży liczy się działanie wielotorowe. Z jednej strony, firma cały czas systematycznie powiększa sieć placówek partnerskich, zaś z drugiej kładzie szczególny nacisk na jakość tej współpracy.

 

Uważamy, że coraz trudniej wyróżnić się na na rynku wysokością prowizji oferowanej osobom wykonującym czynności agencyjne (czołowe multiagencje ubezpieczeniowe w kraju mają bardzo zbliżone stawki). Stąd Insur Invest zapewnia świetnie zorganizowany proces kształcenia i wsparcie w zdobywaniu uprawnień do sprzedaży produktów poszczególnych zakładów ubezpieczeń. Dzięki intensywnemu i wielokanałowemu procesowi szkolenia oraz wypracowanej logistyce działania, jesteśmy w stanie w krótkim czasie kompleksowo przygotować osobę do prowadzenia własnej placówki. Należy przy tym wspomnieć, że całość wiąże się z bardzo niewielkimi kosztami dla franczyzobiorcy – zaznacza Remigiusz Szczechowicz.

 

Równolegle firma wspiera swoich partnerów w innych obszarach: marketingu, pozyskiwania dotacji, zapleczem informatycznym itp. Model biznesowy Insur Invest nie uwzględnia otwierania oddziałów własnych. Bazuje na placówkach partnerskich, zakładając, że osoby podpisujące umowę o współpracy najlepiej znają lokalny rynek i są silniej zmotywowane, co zwiększa szanse na osiągnięcie sukcesu.

 

Insur Invest jest jedną z pierwszych firm doradztwa finansowo-ubezpieczeniowego w Polsce, działa na rynku od 1990 roku. Wśród głównych korzyści wynikających ze współpracy z tą marką należy wyróżnić brak opłat franczyzowych, niskie koszty rozpoczęcia działalności (wystarczy telefon, komputer, skaner i drukarka), możliwość łączenia sprzedaży ubezpieczeń z innymi działalnościami (np. prowadzenie placówki bankowej, pocztowej, sklepu itd.) oraz przejrzysty system prowizyjny.

 

Więcej informacji na temat współpracy z Insur Invest znajduje się w naszej bazie systemów franczyzowych.

 

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram