Koniec roku początkiem biznesu

Autor: Redakcja
Kategoria:
Foto: Pizzeria Biesiadowo
Intensywny koniec roku w firmie Wojtex, właściciela kliku franczyz gastronomicznych.

Firma Wojtex, właściciel kilku franczyz gastronomicznych ma intensywną końcówkę roku pod względem otwarć lokali.

 

W listopadzie zostały otwarte dwa lokale pizzerii Biesiadowo - w Częstochowie oraz w galerii a2 w Komornikach/k. Poznania. Obydwie restauracje mieszczą się w miejscach o dużym natężeniu ruchu, dzięki czemu cieszą się dużą popularnością wśród klientów.

W grudniu firma planuje zorganizować kilka akcji świątecznych, w których znajdą się specjalne nowości oraz promocje dla miłośników pizzy Biesiadowa.

W ciągu ostatniego miesiąca ruszył też nowy lokal Western Chicken w Nowym Targu. Ciepły wystrój, miła atmosfera oraz kowbojskie menu proponujące dania z chrupiącym kurczakiem w panierce - to namiastka Dzikiego Zachodu w atrakcyjnym wydaniu. Wojtex rozbudowuje też sieć minikawiarni Coffeeloffee.

Reaktywujemy kawiarnię w Kielcach. Nowy właściciel, nowy wystrój i bogatsze menu to tylko niektóre z niespodzianek, które oferujemy miłośnikom naszej kawy – poinformowała firma.

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram