Konferencja Unified Communication przesunięta

Autor: Redakcja
Data dodania: 28 kwietnia 2010
Kategoria:
klawiaturaNowym terminem jest 10 czerwca. Konferencja będzie poświęcona nowoczesnym systemom komunikacji dla branży dóbr szybkozbywalnych.

Rosnąca mobilność i mnogość kanałów komunikacji stwarza konieczność dostosowania infrastruktury teleinformatycznej do infrastruktury i nowoczesnego systemu funkcjonowania przedsiębiorstw.

Jak połączyć istniejące systemy i narzędzia by maksymalnie wykorzystać zasoby? Jak uniknąć kłopotów związanych z zagubieniem się pracownika w gąszczu informacji?

Unified Communications jest platformą komunikacji w firmie która doskonale sprawdza się w instytucjach z rozbudowaną siecią pracowników, przedsiębiorstw z mobilną siecią sprzedaży, towarzystwach ubezpieczeniowych, bankach oraz przedsiębiorstwach wielodziałowych. Unified Communications staje się standardem usług telekomunikacyjnych.

Proponowana tematyka konferencji:

  • Unified Communications – bezpieczna i efektywna komunikacja
  • konwergencja i integracja rozwiązań, narzędzi komunikacyjnych (telefony, videofony, terminale, videokonferencje, aplikacje telefonii internetowej, praca grupowa) z zasobami IT (aplikacje, poczta elektroniczna, www, książki telefoniczne, bazy danych) oraz narzędziami i oprogramowaniem (CRM, ERP, i in.)
  • infrastruktura sieciowa i zarzadzanie siecią
  • platformy komunikacyjne
  • urządzenia i usługi mobilne oraz ich bezpieczeństwo
  • zarządzanie cyklem życia produktu

Do udziału w spotkaniu zapraszamy: przedstawicieli firm produkcyjnych branży FMCG, dystrybutorów produktów szybko zbywalnych, przedstawicieli handlu i transportu,  kadrę zarządzającą działem sprzedaży, obsługi klienta, osoby odpowiedzialne za politykę pracy zdalnej, a także osoby odpowiedzialne za automatykę i optymalizację procesów biznesowych.

Udział w konferencji jest BEZPŁATNY dla przedstawicieli wyżej wymienionych grup.

Udział jest płatny dla przedstawicieli dostawców usług, rozwiązań informatycznych oraz technologicznych - opłata za osobę wynosi 300 zł +22%VAT.

Portal FranczyzawPolsce.pl został jednym z patronów medialnych konferencji Unified Communication - zunifikowana komunikacja w nowoczesnej firmie FMCG. Po więcej informacji zapraszamy na stronę http://www.multitrain.pl/home/kalendarium/alias-3.htm.

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

zobacz więcej

Data dodania: 28 września 2022
Analiza założeń do projektu ustawy o umowie franczyzy
Data dodania: 2 września 2022
Piękno i pieniądze
Data dodania: 12 lipca 2022
Pomysły na biznes w domu
Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram