Koncept z jedzeniem na wagę celuje w centra handlowe

Autor: Redakcja
Data dodania: 6 maja 2016
Kategoria:
Foto: Express Kuchnia Marche
Centra handlowe docelową lokalizacją dla punktów Express Kuchnia Marche.

W maju zostanie otwarta kolejna restauracja franczyzowa w ramach sieci Express Kuchnia Marche. Jej właścicielem jest multifranczyzobiorca American Trading Company, który prowadzi już kilka punktów gastronomicznych pod tym logo.

Nowy lokal Express Kuchnia Marche zostanie otwarty 10 maja br. w warszawskiej Galerii Targówek. Jego właściciel prowadzi już lokale pod tą marką w Zielonych Arkadach w Bydgoszczy, Alei Bielany we Wrocławiu i w Galerii Katowickiej w Katowicach.

Lokale Express Kuchnia Marche serwują jedzenie na wagę w stałej cenie za 100 g. Jest to rozwijający się segment gastronomii. Jak powiedziała nam Ewa Skonieczna-Sarniak, manager ds. marketingu American Trading Company w 2015 roku zostało otwarto 7 punktów franczyzowych. W tym roku firma planuje przyspieszyć. Jej celem jest wejście do największych i najlepszych galerii handlowych.

Obecnie sieć Express Kuchnia Marche liczy 17 lokali franczyzowych i 5 lokali własnych. American Trading Company jest właścicielem takich marek jak: Sevi Kebab, Lulu Cafe, Splendido czy Bazylia Bar i jedną z największych marek w Polsce rozwijających segment z systemem jedzenia na wagę.

Szczegóły na temat otwarcia lokalu Express Kuchnia Marche znajdują się w naszej bazie systemów franczyzowych.

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

zobacz więcej

Data dodania: 30 listopada 2022
Polacy chcą żyć zdrowo, przedsiębiorcy mogą na tym zarobić
Data dodania: 28 września 2022
Analiza założeń do projektu ustawy o umowie franczyzy
Data dodania: 2 września 2022
Piękno i pieniądze
Data dodania: 12 lipca 2022
Pomysły na biznes w domu
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram