Koncept z jedzeniem na wagę celuje w centra handlowe

Autor: Redakcja
Kategoria:
Foto: Express Kuchnia Marche
Centra handlowe docelową lokalizacją dla punktów Express Kuchnia Marche.

W maju zostanie otwarta kolejna restauracja franczyzowa w ramach sieci Express Kuchnia Marche. Jej właścicielem jest multifranczyzobiorca American Trading Company, który prowadzi już kilka punktów gastronomicznych pod tym logo.

Nowy lokal Express Kuchnia Marche zostanie otwarty 10 maja br. w warszawskiej Galerii Targówek. Jego właściciel prowadzi już lokale pod tą marką w Zielonych Arkadach w Bydgoszczy, Alei Bielany we Wrocławiu i w Galerii Katowickiej w Katowicach.

Lokale Express Kuchnia Marche serwują jedzenie na wagę w stałej cenie za 100 g. Jest to rozwijający się segment gastronomii. Jak powiedziała nam Ewa Skonieczna-Sarniak, manager ds. marketingu American Trading Company w 2015 roku zostało otwarto 7 punktów franczyzowych. W tym roku firma planuje przyspieszyć. Jej celem jest wejście do największych i najlepszych galerii handlowych.

Obecnie sieć Express Kuchnia Marche liczy 17 lokali franczyzowych i 5 lokali własnych. American Trading Company jest właścicielem takich marek jak: Sevi Kebab, Lulu Cafe, Splendido czy Bazylia Bar i jedną z największych marek w Polsce rozwijających segment z systemem jedzenia na wagę.

Szczegóły na temat otwarcia lokalu Express Kuchnia Marche znajdują się w naszej bazie systemów franczyzowych.

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram