Komputronik wycofa się z Rumii?

Autor: Redakcja
Data dodania: 19 listopada 2009
Kategoria:

komputronikZarząd Komputronik SA wyraził zanierpokojenie małą liczbą zagospodarowanych punktów handlowych w obiekcie komercyjnym Galeria Rumia, którego otwarcie planowane jest na 19 listopada br.

Giełdowa spółka jest wśród najemców. Obserwacje przedstawicieli Komputronika wskazują, że liczba przygotowywanych do uruchomienia punktów handlowych jest zaskakująco niska, prawdopodobnie niższa niż 50% łącznej liczby lokali w obiekcie.

 

- Z wizji lokalnej wynika, że w otoczeniu salonu Komputronik - na całym korytarzu - nie będzie żadnego czynnego sklepu. Spodziewana mała liczba otwartych punktów handlowych nie przyciągnie wielu klientów, a postrzeganie Galerii Rumia wśród odwiedzających będzie prawdopodobnie negatywne. Te fakty jednoznacznie wskazują na brak możliwości osiągnięcia zakładanych wyników sprzedażowych – poinformowała spółka.

 

Dodatkowym problemem jest brak kina, którego istnienie było jednym z najważniejszych czynników wpływających na podejmowanie decyzji o otwarciu salonu Komputronik w Galerii Rumia. O obecności operatora kinowego Zarząd Komputronik SA został zapewniany przez przedstawiciela obiektu - firmę Polimeni International.

 

W związku z tym Zarząd Komputronik SA oczekuje od przedstawicieli Polimeni International odniesienia się do zaistniałej sytuacji. Spółka nie wyklucza, że na podstawie danych uzyskanych od Polimeni International może zdecydować się na dalsze kroki w związku z umową najmu lokalu.

 

Komputronik to sieć salonów detalicznych, która składa się z ponad 300 sklepów - własnych, franczyzowych oraz partnerskich - na terenie całego kraju.

Agnieszka Grabuś

 

 

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

zobacz więcej

Data dodania: 28 września 2022
Analiza założeń do projektu ustawy o umowie franczyzy
Data dodania: 2 września 2022
Piękno i pieniądze
Data dodania: 12 lipca 2022
Pomysły na biznes w domu
Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram