Komputronik - Rumia 1:1

Autor: Redakcja
Data dodania: 23 listopada 2009
Kategoria:
rumiaW przeddzień otwarcia Galerii Rumia i - jak dowiedział się portal www.franczyzawpolsce.pl  -  po próbie wymuszenia zdecydowanej redukcji czynszu, Zarząd Komputronik SA wyraził zaniepokojenie małą liczbą zagospodarowanych punktów handlowych w obiekcie komercyjnym Galeria Rumia.

 

 

Karol Kalicki, Wiceprezes Zarządu Polimeni International właściciela Galerii Rumia uważa, że "komunikat zarządu Komputronik może mógłby być potraktowany jako dowód troski o poziom sprzedaży w placówce w Rumii, gdyby nie fakt, że informacja ta została wysłana w przeddzień otwarcia Galerii Rumia i też zaraz po próbie wymuszenia zdecydowanej redukcji czynszu". Jak zaznacza Kalicki, tego typu działania muszą spotkać się ze stanowczą reakcją ze strony Polimeni International, właściciela galerii, gdyż godzą w interesy pozostałych najemców.

"Ze zrozumieniem  podchodzimy do trudnej sytuacji finansowej Komputronik SA, o których informuje sama spółka w swoim raporcie skonsolidowanym, ale nie możemy akceptować działań z pogranicza „czarnego PR” w relacjach biznesowych. Próba podważania naszej reputacji spotka się z naszą zdecydowaną odpowiedzią nie wyłączając kroków prawnych.  Podobnych komunikatów nie formułuje duża sieć handlowa, która poważnie myśli o handlu w Rumii i świadomie realizuje swoją strategię inwestycyjną" - mówi Karol Kalicki.

 
 
 

Polimeni International dla portalu www.franczyzawpolsce.pl odniosło się także to informacji przekaznych przez Komputronika. Wynika z nich, że obecny poziom komercjalizacji w Galerii Rumia sięga już 70%. Spółka zapewnia, że posiada także deklaracje nowych najemców, którzy ze względu na ograniczenia budżetowe w 2009 planują rozpoczęcie swojej  działalność w I kwartale 2010 roku. "Galeria Rumia otworzyła się 19.11.2009 r. ciesząc się olbrzymim zainteresowaniem klientów. Docierają do nas same pozytywne opinie na temat galerii zarówno od klientów jak i najemców. Najwyraźniej nie podzielają oni obaw firmy Komputronik, która nota bene nie zdążyła z otwarciem swojego salonu na czas" - kończy Karol Kalicki, Wiceprezes Zarządu Polimeni International.

Agnieszka Grabuś

 

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

zobacz więcej

Data dodania: 2 września 2022
Piękno i pieniądze
Data dodania: 12 lipca 2022
Pomysły na biznes w domu
Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram