Komputronik rośnie w siłę

Autor: Redakcja
Data dodania: 13 marca 2012
Kategoria:
komputronik_fotkaKomputronik planuje dalszy rozwój salonów franczyzowych, z których większość ma się znajdować w centrach handlowych.

Zgodnie z zapowiedziami przedstawicieli firmy, sieć franczyzowych salonów Komputronik ma się rozrosnąć do końca 2012 roku do blisko 180 placówek. Do grudnia planowane jest otwarcie 20 nowych sklepów działających na tej zasadzie. Kilkanaście z nich ma być zlokalizowanych w centrach handlowych.

Jak twierdzi Robert Romanowski, szef Działu Obsługi i Rozwoju Sieci Franczyzowej Komputronik do tej pory strategia rozwoju firmy w tym kierunku sprawdziła się bardzo dobrze. Już teraz 60 na 100 działających w ten sposób sklepów usytuowanych jest w największych centrach handlowych i proporcja ta może zostać zachowana.

Chcąc jak najbardziej efektywnie zarządzać marką, Komputronik przymierza się do przeglądu lokalizacji salonów własnych. Firma nie wyklucza rezygnacji z tych placówek, które odbiegają od norm i standardów przyjętych w spółce.

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

zobacz więcej

Data dodania: 30 listopada 2022
Polacy chcą żyć zdrowo, przedsiębiorcy mogą na tym zarobić
Data dodania: 28 września 2022
Analiza założeń do projektu ustawy o umowie franczyzy
Data dodania: 2 września 2022
Piękno i pieniądze
Data dodania: 12 lipca 2022
Pomysły na biznes w domu
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram