Komputery i multimedia pod strzechy

Autor: Redakcja
Data dodania: 8 lipca 2008
Kategoria:
salon_inter-soft_bolkow.jpg

Sieć Open IT oferuje swoim klientom najwyższej jakości sprzęt komputerowy światowych marek po bardzo przystępnych cenach. Sklepy Open IT działają z dala od dużych aglomeracji przez co pomagają wyrównywać dysproporcje w rozwoju technologicznym na terenie Polski. Ogólnopolska sieć sklepów komputerowych Open IT posiada już 35 salonów w całej Polsce.

Założeniem sieci Open OT jest aby użyteczne technologie informatyczne stały się popularne i wspomagały życie codzienne wszystkich Polaków dając każdemu nieograniczony, błyskawiczny  dostęp do wiedzy, oszczędność czasu i ogromną satysfakcję. Sklepy Open IT są w przeważającej części zlokalizowane w miastach powiatowych. W najbliższym czasie zostaną otwarte nowe lokale w Koninie, Jarocinie i Turku. Celem działania sieci jest udostępnianie nowoczesnych technologii i wiedzy oraz usług z zakresu IT klientom indywidualnym i przedsiębiorstwom.

W salonach sieci Open IT można nabyć całą gamę sprzętu IT światowych producentów począwszy od notebooków i  komputerów stacjonarnych poprzez monitory i rzutniki multimedialne, drukarki i akcesoria komputerowe na urządzeniach do nawigacji satelitarnej skończywszy.salon_inter-soft_bolkow.jpg
Open IT nie jest zwykłym sklepem z komputerami. Istniejąca od 2006 roku sieć partnerska działa zgodnie z przyjętą przez siebie filozofią. Wszystkie salony cechuje spójny wystrój. Wnętrze każdego z salonów jest zaprojektowane tak, aby ułatwiać klientom szybkie odnalezienie poszukiwanego produktu. Jednolita identyfikacja wizualna ułatwia działania marketingowe i promowanie marki. Poza tym sieć wspiera swoich parterów poprzez spójny system zamówień i negocjowanie lepszych warunków cenowych z dostawcami. Firma stawia także duży nacisk na jakość obsługi dzięki czemu sprzedawcy są prawdziwymi doradcami kupujących, sprawnie poruszającymi się w gąszczu nowinek technologicznych. Daje to gwarancję, iż  zaproponują oni  zakup sprzętu najlepiej odpowiadającego potrzebom klienta.

Open IT tworzy 35 salonów na terenie całego kraju, głównie w województwach wielkopolskim, pomorskim i kujawsko-pomorskim. Do końca roku ma powstać kolejnych 30 salonów. Sieć prowadzona jest przez spółkę Partner Team sp. z o.o. z Poznania.

Źródło: Informacja prasowa

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

zobacz więcej

Data dodania: 28 września 2022
Analiza założeń do projektu ustawy o umowie franczyzy
Data dodania: 2 września 2022
Piękno i pieniądze
Data dodania: 12 lipca 2022
Pomysły na biznes w domu
Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram