Komfortowe zakupy

Autor: Redakcja
Data dodania: 28 października 2016
Kategoria:
Foto: Komfort
Komfort jest największą polską siecią z materiałami do aranżacji podłóg.

Rośnie sieć sklepów z materiałami do aranżacji podłóg. Dynamiczny rozwój zawdzięcza m.in. nowemu formatowi współpracy (franczyzie depozytowej) i komfortowym warunkom zakupu towaru w sklepach.

W ostatnich dniach października w sieci Komfort zostały otwarte trzy kolejne sklepy - w Poznaniu, Lublinie i Bydgoszczy. Tym samym liczba sklepów otwartych w tym roku zrosła do 29. Jak mówi  Karolina Bałaban, konsultant ds. marketingu w spółce Sklepy Komfort, do końca grudnia planowane jest jeszcze kilka otwarć.

Komfort zaskakuje komfortem

W salonie zlokalizowanym w centrum handlowym Posnania nowe meble zaprojektowane zostały tak, aby - poza walorami estetycznymi - doskonale eksponować dostępne w sklepie produkty i pomóc klientom w wyborze. Można zamówić wykładzinę przy kawie, a ofertę paneli czy podłóg drewnianych przemyśleć i przedyskutować z doradcą na wygodnej sofie.

Komfort jest największą polską siecią z materiałami do aranżacji podłóg i częścią grupy MSG (Michał Sołowow Group). Przez 25 lat obecności na rynku Komfort osiągnął pozycję lidera swojej kategorii i jednej z najbardziej znanych polskich marek. Sprzedaż realizowana jest poprzez sieć ponad 100 sklepów (własnych oraz franczyzowych).

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

zobacz więcej

Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Data dodania: 3 stycznia 2022
Te 30 franczyz najbardziej interesuje Polaków
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram