Komfort zyskuje na nowym modelu współpracy

Autor: Redakcja
Data dodania: 5 lipca 2016
Kategoria:
Foto: Komfort
Rośnie zainteresowanie nowym modelem współpracy w sieci Komfort.

Polska sieć sklepów z materiałami do aranżacji podłóg kontynuuje ekspansję otwierając zarówno sklepy własne, jak i franczyzowe.

Proces ekspansji i odświeżania wizerunku marki Komfort nabrał tempa. Od początku roku sieć otworzyła 14 nowych sklepów – 7 własnych oraz 7 w nowym modelu współpracy franczyzowej.

Wszystkie zaaranżowane zostały w oparciu o nowy koncept. Najnowszy lokal powstał na terenie gdańskiego kompleksu handlowego Morena i ma powierzchnię 250 m².

Równolegle Komfort intensyfikuje działania marketingowe. Od czerwca ambasadorką marki jest Dorota Szelągowska, którą oglądać można m.in w kampanii reklamowej Komfortu. Sieć została również partnerem jej nowego programu „Polowanie na mieszkanie”, emitowanego na antenie telewizji TVN.

Komfort jest jedną z największych polskich sieci z materiałami do aranżacji podłóg i częścią grupy MSG (Michał Sołowow Group). Sprzedaż realizowana jest poprzez sieć ponad 100 sklepów (własnych oraz franczyzowych). Siecią zarządza spółka Sklepy Komfort.

Szczegóły dotyczące współpracy z siecią Komfort znajdują się w naszej bazie systemów franczyzowych. 

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

zobacz więcej

Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Data dodania: 3 stycznia 2022
Te 30 franczyz najbardziej interesuje Polaków
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram