Kolejny SPAR w województwie wielkopolskim

Autor: Redakcja
Data dodania: 1 kwietnia 2015
Kategoria:
Foto: SPAR, Leszno

Foto: SPAR, Leszno

Pod koniec marca br. SPAR Polska otworzył kolejną placówkę w województwie wielkopolskim. Sklep w Lesznie zajmuje powierzchnię ponad 250m² i został otwarty w formacie SPAR. Jest to 193. sklep sieci SPAR.

Nowa placówka SPAR w Lesznie wcześniej funkcjonowała pod szyldem Społem. Sklep przeszedł całkowitą metamorfozę, zainstalowano nowe wizualizacje SPAR, przearanżowano wnętrze obiektu łącznie z reorganizacją sali sprzedaży i unowocześniono jego wygląd. Zgodnie z obowiązującymi standardami SPAR wdrożono nowy plan asortymentowy oraz system komputerowy ułatwiający pracę załogi. Mimo konieczności wprowadzenia obszernych zmian, sklep niemal bez większych przerw w dalszym ciągu sprawnie przyjmował klientów.

Otwarcie placówki cieszyło się z bardzo dużym zainteresowaniem – klienci oczekiwali na otwarcie już od godzin porannych. Oprócz licznych promocji i degustacji dla pierwszych czterdziestu klientów przygotowano upominki. Dużym powodzeniem cieszyły się zwłaszcza produkty świeże – mięsa, wędliny, owoce i warzywa oraz produkty marki własnej SPAR i marki ekonomicznej Lubię.

SPAR jest jedną z największych na świecie franczyzowych sieci sprzedaży detalicznej. Sklepy oznaczone charakterystycznym logo funkcjonują w 36 krajach, na 4 kontynentach. 12 tys. punktów obsługuje każdego dnia 11 milionów klientów.
SPAR Polska działa od 1996 roku, a od 2010 roku należy do jednej z największych grup dystrybucyjnych w kraju - Grupy Kapitałowej Bać-Pol. Sieć SPAR w Polsce liczy obecnie 193 sklepy, otwierając 1 nowy sklep tygodniowo.

INK

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

zobacz więcej

Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Data dodania: 3 stycznia 2022
Te 30 franczyz najbardziej interesuje Polaków
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram