Kolejny sklep w sieci GRENE

Autor: Redakcja
Data dodania: 6 grudnia 2016
Kategoria:
Foto: Grene
Rośnie sieć sklepów Grene.

Ekspansja sklepów GRENE na obszarze Polski trwa. Poszerza się grono franczyzobiorców, którzy prowadzą więcej niż jeden sklep pod tym szyldem. Na początku grudnia 2016 roku do tego grona dołączyła firma Agroma Wągrowiec.

Nowo otwarty sklep w wielkopolskim Trzemesznie to kolejny z punktów bogatej historii wągrowieckiej Agromy, która to istnieje nieprzerwanie od roku 1955.

Nowy punkt w Trzemesznie to jeden z największych obiektów działających pod marką GRENE. Powierzchnia całkowita sklepu to 400 m² z czego aż 70% dostępne jest bezpośrednio dla klientów. Na odwiedzających sklep czekają części do maszyn i ciągników, akumulatory, ogumienie, artykuły do domu i ogrodu. Nie zabrakło także asortymentu dla najmłodszych klientów – szeroka oferta zabawek.

GRENE Trzemeszno to również miejsce, gdzie klienci mogą skorzystać z usługi zakuwania przewodów hydraulicznych, a w przyszłości zakupią także maszyny rolnicze.

Pod szyldem GRENE funkcjonuje obecnie blisko 50 placówek franczyzowych. Firma planuje, że do 2020 roku w ramach sieci będzie działać 350 sklepów.

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

zobacz więcej

Data dodania: 30 listopada 2022
Polacy chcą żyć zdrowo, przedsiębiorcy mogą na tym zarobić
Data dodania: 28 września 2022
Analiza założeń do projektu ustawy o umowie franczyzy
Data dodania: 2 września 2022
Piękno i pieniądze
Data dodania: 12 lipca 2022
Pomysły na biznes w domu
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram