Kolejny sklep i dostawca w sieci Chata Polska

Data dodania: 5 lipca 2017
Kategoria:
Foto: Chata Polska
Kolejny sklep i dostawca w sieci Chata Polska

Sieć partnerów franczyzowych Chaty Polskiej powiększyła się o kolejną lokalizację.

Pod koniec czerwca tego roku do grona sklepów pod znanym szyldem dołączyła placówka w Świętoszowie. Sieć zapowiada dalszy rozwój we franczyzie i realizację strategii, która ma na celu wsparcie lokalnych i regionalnych producentów żywności, w tym firmy rodzinne.

W ostatnim czasie do grona tych producentów dołączyła rodzina państwa Zdunek, właścicieli Gospodarstwa Ogrodniczego z Ludwiny koło Pleszewa w Wielkopolsce. To rodzinne, regionalne przedsiębiorstwo, które działa od 1968 roku. Gospodarstwo zajmuje 8,5 hektara powierzchni. Roczne plony, które uzyskują to 4 tys. ton. Ogrodnictwo specjalizuje się w produkcji pomidorów (typu pomidor gałązka, pomidor koktajlowy, pomidor daktylowy oraz tradycyjny pomidor na luz).

Chata Polska to sieć sklepów ogólnospożywczych prężnie rozwijająca się od 1997 roku i obecna dziś na terenie siedmiu województw. Zgodnie ze strategią Blisko. Lokalnie. Naturalnie, specjalnością sklepów Chata Polska są polskie, lokalne produkty spożywcze oraz produkty regionalne. Przewagą sieci jest także znajomość kuchni regionów i działalność na rzecz społeczności lokalnych i integracji sąsiedzkiej.

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram