Kolejny krok Ruchu w e-commerce

Autor: Redakcja
Data dodania: 22 kwietnia 2014
Kategoria:
RUCH_kiosk_med

Kiosk Ruchu

Rozwinięta sieć placówek to siła wielu firm. Doskonale wie to Ruch, udostępniając swoje punkty sklepom internetowym, tym samym uniezależniając się od coraz mniej dochodowej sprzedaży prasy. W kioskach będzie można odebrać zakupy z Neo24.pl.

2500 kiosków Ruchu pełni coraz więcej funkcji. Do grona firm z branży e-commerce współpracujących z siecią dołączył właśnie sklep z elektroniką Neo24.pl. Zakupy z tego sklepu będzie można bezpłatnie odebrać w 2500 kioskach Ruchu w całej Polsce. Czas dostawy wynosi do 48 godzin, są one realizowane również w soboty. Gdy paczka dotrze do kiosku, adresat otrzyma SMS. Na odbiór towaru ma 5 dni.

Oczywiście nie cały asortyment Neo24.pl będzie można zamówić z dostawą do kiosku. Oferta dotyczy towarów o wadze do 20 kg i wartości do 300 zł.

Podobne inicjatywy uruchamiają inne firmy. Zakupy z niektórych sklepów internetowych można odbierać na stacjach benzynowych Orlenu.

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

Data dodania: 3 grudnia 2021
Potężna kara dla Eurocash
Data dodania: 1 grudnia 2021
Nowy koncept franczyzowy sieci Gruby Benek
Data dodania: 30 listopada 2021
ZPPHiU przeciwny wprowadzaniu nowych opłat na rzecz centrów handlowych
Data dodania: 29 listopada 2021
Grene podąża za trendami
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram