Kolejny krok Ruchu w e-commerce

Data dodania: 22 kwietnia 2014
Autor: Redakcja
Kategoria:
RUCH_kiosk_med

Rozwinięta sieć placówek to siła wielu firm. Doskonale wie to Ruch, udostępniając swoje punkty sklepom internetowym, tym samym uniezależniając się od coraz mniej dochodowej sprzedaży prasy. W kioskach będzie można odebrać zakupy z Neo24.pl.

2500 kiosków Ruchu pełni coraz więcej funkcji. Do grona firm z branży e-commerce współpracujących z siecią dołączył właśnie sklep z elektroniką Neo24.pl. Zakupy z tego sklepu będzie można bezpłatnie odebrać w 2500 kioskach Ruchu w całej Polsce. Czas dostawy wynosi do 48 godzin, są one realizowane również w soboty. Gdy paczka dotrze do kiosku, adresat otrzyma SMS. Na odbiór towaru ma 5 dni.

Oczywiście nie cały asortyment Neo24.pl będzie można zamówić z dostawą do kiosku. Oferta dotyczy towarów o wadze do 20 kg i wartości do 300 zł.

Podobne inicjatywy uruchamiają inne firmy. Zakupy z niektórych sklepów internetowych można odbierać na stacjach benzynowych Orlenu.

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram