Kolejny franczyzowy Nasz Naleśnik

Autor: Redakcja
Data dodania: 13 maja 2013
Kategoria:

Sieć naleśnikarni Nasz Naleśnik wzbogaciła swoje port folio o kolejny lokal. Nowa placówka franczyzowa pojawiła się w Inowrocławiu.

Sieć Naleśnikarni Nasz Naleśnik liczy aktualnie około 20 placówek w Polsce. Cztery zlokalizowane są w Warszawie, pozostałe w takich miastach jak m.in. Szczecin, Radom, Częstochowa, Białystok, Lublin, Poznań, Gorzów Wlkp., Włocławek, Grudziądz, Katowice i Białystok. Jedna z placówek sieci działa poza terytorium Polski – w Limerick City w Irlandii.

Sieć Nasz Naleśnik rozpoczęła działalność w 2003 roku. Pierwszy lokal własny został otwarty na Kabatach. Pozostałe otwierane są w oparciu o umowy franczyzowe.  W menu Naszego Naleśnika znajduje się ponad 70 rodzajów naleśników podawanych na słodko i jako dania obiadowe.

Całkowity koszt otwarcia naleśnikarni pod szyldem sieci waha się w przedziale 65-100 tys. zł, w zależności od wielkości i stanu lokalu. Opłata wstępna wynosi 15 tys. zł, a miesięczna – 500 zł. Firma zapewnia pomoc w znalezieniu odpowiedniego lokalu, jego przystosowaniu do rozpoczęcia działalności oraz wyposażeniu. Lokal powinien mieć wielkość od 30 do 100 mkw.

Adam Gieras

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

zobacz więcej

Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Data dodania: 3 stycznia 2022
Te 30 franczyz najbardziej interesuje Polaków
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram