Kolejni konsultanci ślubni w sieci

Autor: Redakcja
Data dodania: 19 października 2011
Kategoria:
slubna_pracownia_logoOd początku roku Ślubna Pracownia uruchomiła cztery nowe oddziały.

- W lipcu w sieci powitaliśmy Annę Boroń, która stanęła na czele oddziału w Krakowie. Natomiast w ostatni weekend nastąpiło uroczyste otwarcie oddziałów w Lublinie - tam działa Iwona Mikos oraz w Bydgoszczy - oddział poprowadzą Edyta Wenc i Szymon Wiese – relacjonuje Zuza Kuczbajska, właścicielka ślubnej Pracowni.

Wcześniej, na początku maja ruszył oddział w Gorzowie Wielkopolskim. Razem z warszawską centralą oraz wcześniej działającymi franczyzobiorcami z Gdańska, Katowic, Olsztyna i Londynu Ślubna Pracownia liczy już 9 oddziałów.

- Wciąż czekamy na zainteresowanych z takich miast jak Poznań, Szczecin, Wrocław oraz Białystok, Kielce, Łódź, Opole i Rzeszów – wylicza Zuza Kuczbajska.

Od początku tego roku Ślubna Pracownia zmieniła zasady rekrutacji. Sieć zdecydowała się na organizację specjalnych szkoleń dla przyszłych konsultantów ślubnych. Dzięki temu kandydaci na franczyzobiorców będą mogli dokładniej przyjrzeć się branży, sieci i własnym predyspozycjom, a także przeanalizować, czy ten biznes jest stworzony dla nich, czy rozumieją i akceptują zasady franczyzy. Szkolenie jest odpłatne, natomiast w przypadku wykupienia licencji franczyzowej, koszt ten wchodzi w zakres opłaty licencyjnej.

- Decydując się na franczyzę wiedziałam, że mniej ryzykuję, bo franczyzodawca przekazuje mi całe know-how, pomaga w promocji i cały czas służy radą. Ślubna Pracownia przeprowadziła dla mnie pełen pakiet szkoleń, podzieliła się doświadczeniami w prowadzeniu działalności. Otrzymałam wiele przydatnych materiałów, rad oraz wskazówek bezcennych dla młodego konsultanta ślubnego – opowiada Monika Zmorkowska, franczyzobiorczyni z Gorzowa Wielkopolskiego.

JCB

Dołącz do newslettera

zobacz więcej

Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Data dodania: 3 stycznia 2022
Te 30 franczyz najbardziej interesuje Polaków
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram