Kolejne stacje partnerskie pod marką BP

Autor: Redakcja
Kategoria:
BP otworzył kolejne stacje partnerskie; Foto: BP

BP, jedna z największych firm energetycznych świata, otworzyła pięć kolejnych stacji paliwowych w Polsce. Cztery z nich prowadzą partnerzy.

Obecnie sieć BP liczy 475 stacji, w tym 227 stacji partnerskich i 20 lokalizacji przy autostradach i drogach ekspresowych.

Miło nam poinformować, że w ostatnim czasie rozpoczęło działalność pięć nowych stacji BP. Są to: stacja partnerska BP w Łaszkowie (woj. wielkopolskie), stacja partnerska BP w Pułtusku (woj. mazowieckie), stacja partnerska BP w Piątku Małym (woj. wielkopolskie), stacja partnerska BP w Małkini (woj. mazowieckie) i stacja BP w Piasecznie (woj. mazowieckie) – mówi dr Magdalena Kandefer-Kańtoch z biura prasowego BP. 

Wszystkie paliwa (benzyny bezołowiowe oraz olej napędowy) oferowane na stacjach tej marki są zgodne z wymogami aktualnych norm dotyczących jakości paliwa oraz obowiązującym rozporządzeniem w sprawie wymagań jakościowych dla paliw ciekłych. 

Na stacjach BP sprzedawany jest także autogaz, który spala się, emitując jedynie parę wodną i CO2, nie zawiera związków siarki, jest więc bezpieczny dla środowiska naturalnego. Jest paliwem bardzo wydajnym i ekonomicznym. 

Ważnym elementem naszej oferty pozapaliwowej są kawiarenki Wild Bean Cafe - ich bogata oferta kaw, a także gorących przekąsek i przepysznych ciast sprawia, że coś dla siebie znajdzie tu każdy kierowca zarówno ten, który zrobił sobie krótką przerwę w czasie długiej podróży, jak i ten, który wpadł na małą przekąskę w ciągu dnia. Od początku sierpnia 2012 roku oferta Wild Bean Cafe została wzbogacona o zestawy śniadaniowe – komentuje dr Magdalena Kandefer-Kańtoch.

Dla klientów flotowych ciekawą propozycją są karty BP PLUS, dzięki którym możliwe jest  dokonywanie płatności bezgotówkowych. System BP Routex, oprócz korzyści z tytułu odroczonej płatności, daje możliwość efektywnego zarządzania flotami samochodowymi.

INK

Zainteresowanych współpracą partnerską z BP zapraszamy do naszej bazy systemów sieciowych. 

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram