Kolejne punkty franczyzowe z jedzeniem na wagę

Autor: Redakcja
Data dodania: 17 stycznia 2013
Kategoria:

olimp_2012Spółka Gastromall planuje w 2013 roku uruchomić co najmniej pięć restauracji sieci Olimp – będą to zarówno lokale własne, jak i franczyzowe.

Gastromall działa na polskim rynku od 1995 r. Większość punktów gastronomicznych grupy mieści się w dużych galeriach handlowych, głównie na terenie Krakowa. Na najbliższy rok zapowiedziano kolejne otwarcia – nowością mają być nowe lokalizacje w budynkach biurowych.

W 2012 roku grupa Gastromall powiększyła się o cztery lokale franczyzowe i trzy własne. Obecnie spółka posiada 13 lokali sieci Olimp (9 własnych i 4 franczyzowe).

Należąca do Grupy Gastromall restauracja Olimp to jedna z najszybciej rozwijających się sieci z jedzeniem na wagę. Kapitał potrzebny do otwarcia lokalu Olimp to 180 tys. zł plus koszty adaptacji. Ponadto franczyzobiorca ponosi koszt wstępnej opłaty licencyjnej w wysokości 40 tys. zł, a opłata stała to 5% od obrotu netto. Przewidywany zwrot z inwestycji to okres dwóch lat.

Do Grupy Gastromall należą cztery główne marki gastronomiczne: restauracje typu casual dining – sieć restauracji Olimp z jedzeniem na wagę, oferujące dania kuchni śródziemnomorskiej i polskiej, restauracje włoskie z obsługą kelnerską - Cesare Ristorante, kawiarnio lodziarnie - Point Frappe, oferujące kawę, herbatę, soki a także lody, desery lodowe, ciasta i gofry oraz wyspy lodowe – Lovit.

Olimp - oferta franczyzowa

Adam Gieras

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

Data dodania: 30 listopada 2022
Omni-commerce – jak kupują polscy konsumenci?
Data dodania: 29 listopada 2022
Innowacje w branży edukacyjnej docenione
Data dodania: 28 listopada 2022
Franczyza Zdrowa Krowa z ambitnym planem na 2023 rok
Data dodania: 25 listopada 2022
Najlepsza oferta Black Week w tym roku

zobacz więcej

Data dodania: 30 listopada 2022
Polacy chcą żyć zdrowo, przedsiębiorcy mogą na tym zarobić
Data dodania: 28 września 2022
Analiza założeń do projektu ustawy o umowie franczyzy
Data dodania: 2 września 2022
Piękno i pieniądze
Data dodania: 12 lipca 2022
Pomysły na biznes w domu
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram