Kolejne otwarcia salonów franczyzowych w sieci Drzwi i podłogi VOX

Autor: Redakcja
Data dodania: 25 listopada 2012
Kategoria:

vox_160Drzwi i podłogi VOX - ogólnopolska sieć z drzwiami, podłogami i materiałami wykończeniowymi w połowie listopada otworzyła we Wrocławiu roku ósmy w tym roku salon franczyzowy.

Sieć Drzwi i podłogi VOX otworzyła w tym roku salony franczyzowe w Murowanej Goślinie, Krośnie, Rzeszowie, Chojnicach, Białymstoku, Jarosławiu i Płońsku. Większość salonów ma duże ekspozycje przekraczające powierzchnię 250 m2 i szeroką ofertę towarową. Jak twierdzą przedstawiciele sieci zapewnia ona swoim franczyzobiorcom profesjonalną ekspozycję towarów, wsparcie marketingowe oraz dobrą ofertę handlową.

salon3salon4

 

- Zauważyliśmy, że otwierane salony stają się z czasem kluczowymi punktami sprzedaży drzwi i podłóg na rynkach lokalnych, szczególnie tam gdzie do tej pory nie było takich specjalistycznych sklepów - mówi Arkadiusz Palus, pełnomocnik ds. rozwoju sieci franczyzowych sieci Vox.Dobre warunki handlowe jakie otrzymuje od nas partner ułatwiają mu dotarcie do potencjalnych klientów i stanie się liderem na lokalnym rynkudodaje Palus..

Obecnie sieć liczy 29 salonów własnych, 17 franczyzowych działających pod marką Drzwi i podłogi VOX oraz 15 punktów partnerskich współpracujących z siecią.

 

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

zobacz więcej

Data dodania: 30 listopada 2022
Polacy chcą żyć zdrowo, przedsiębiorcy mogą na tym zarobić
Data dodania: 28 września 2022
Analiza założeń do projektu ustawy o umowie franczyzy
Data dodania: 2 września 2022
Piękno i pieniądze
Data dodania: 12 lipca 2022
Pomysły na biznes w domu
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram