Kolejne marki modowe rosyjskiego giganta w Polsce

Data dodania: 9 czerwca 2017
Autor: Redakcja
Kategoria:
Foto: Melon Fashion Group
Kolejne marki modowe rosyjskiego giganta w Polsce

Koncern odzieżowy Melon Fashion Group kontynuuje ekspansję na polskim rynku. Galeria Północna w Warszawie będzie pierwszym obiektem w kraju, w którym pojawią się salony wszystkich trzech marek rosyjskiej firmy  – Zarina, Love Republic i befree.

Melon Fashion Group jest jednym z największych detalistów branży odzieżowej z Rosji. Portfolio firmy tworzą trzy marki modowe: Zarina, Love Republic oraz befree, które są obecne w segmencie mass market. Centrala tej firmy znajduje się w Sankt Petersburgu.

Przypomnijmy, że podbój naszego rynku Rosjanie rozpoczęli od otwarcia sklepu marki befree, który działa od 1 kwietnia br. w centrum handlowym Posnania.

Michaił Urżumcew, prezes Melon Fashion Group zaznacza, że od podjęcia decyzji o wejściu na rynek polski do uruchomienia pierwszego sklepu minęło sześć miesięcy. To rekordowy termin dla otwarcia salonu na nowym rynku.

Polska jest siódmym rynkiem, na który weszła Grupa Melon Fashion. Według stanu na 1 stycznia 2017 roku, do spółki należy 561 sklepów łącznie. Oprócz Rosji i Polski firma działa na Ukrainie, Białorusi, w Kazachstanie, Armenii i Gruzji. Na tych rynkach zagranicznych sieci sklepów rosyjskiego koncernu rozwijają się w oparciu o franczyzę.

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram