Kolejna sieć pizzerii wkracza na rynek franczyzy

Autor: Redakcja
Data dodania: 19 września 2011
Kategoria:
Fiero_Pizza

Fiero_Pizza

Łódzka sieci pizzerii Fiero! zakończyła właśnie prace nad pakietem franczyzowym i rozpoczyna poszukiwanie franczyzobiorców.

Choć  właściciele marki Fiero! Pizza mają wieloletnie doświadczenie gastronomiczne, dopiero kilka miesięcy temu zdecydowali się wejść ze swoją ofertą na rynek franczyzy. – Mieliśmy świadomość, że samo doświadczenie to nie wszystko. Bierzemy odpowiedzialność za swoich partnerów biznesowych, dlatego najpierw postanowiliśmy się odpowiednio przygotować do współpracy – wyjaśnia Ewa Szmitka z sieci Fiero!. Opracowanie księgi wizualizacji, standaryzacja aranżacji wnętrz, wybór wiarygodnych dostawców – to tylko przykłady działań przygotowujących sieć do franczyzowej ekspansji.

Firma zakończyła właśnie pracę nad dokumentacją systemu franczyzowego i rozpoczyna rekrutację franczyzobiorców.  – Na najbliższe miesiące planujemy kampanię informacyjną i promocyjną naszego systemu. Mamy jasną wizję rozwoju naszej firmy i marki Fiero! i poszukujemy osób, które pomogą nam ją zrealizować. – dodaje Szmitka - Jesteśmy przekonani, że współpraca franczyzowa z naszą siecią przyniesie wymierne korzyści naszym partnerom.

Właściciele marki zdają sobie sprawę z niełatwej sytuacji w branży gastronomicznej. Kryzys ekonomiczny dotknął także restauratorów, jednak wieloletnie doświadczenie rynkowe założycieli sieci Fiero! sprawia, że doskonale znają oni i rozumieją szanse i zagrożenia tej branży  i chcą swoją wiedzą dzielić się z przyszłymi partnerami. – Gramy w jednej drużynie – naszym zadaniem jest wzajemnie się wspierać, pomagać i razem się rozwijać – podkreśla Ewa Szmitka. Szeroko pojęte zaangażowanie (zarówno na gruncie zawodowym, jak i społecznym) jest na stałe wpisane w filozofię Fiero!. Przyszli franczyzobiorcy marki z pewnością to docenią i odczują płynące z takiego podejścia biznesowego korzyści.

Fiero! Pizza powstała w drugiej połowie 2009 r., kiedy to grupa właścicieli kilku pizzerii, mając własną wizję dalszego rozwoju prowadzonych przez siebie lokali postanowiła zakończyć współpracę z dużą siecią franczyzową i rozpocząć działalność pod nową, własną marką i według nowych, lepszych standardów. W ten sposób powstała  spółka Perte Pizza, która powołała do życia markę Fiero!, pod którą obecnie z powodzeniem działa pięć lokali na terenie Łodzi i Tomaszowa Mazowieckiego.

Podstawę  oferty lokali sieci Fiero! stanowi serwowana zarówno w lokalu jak i z dostawą do klienta pizza oferowana w 60 rodzajach, wśród których znajdują się pozycje tradycyjne, wegetariańskie, z drobiem i serowe. Uzupełnieniem oferty są sałatki, przekąski, desery i dania kuchni włoskiej. Wszystkie przygotowywane na miejscu, w lokalu z produktów najwyższej jakości.

W 2011 roku firma postanowiła stworzyć ofertę franczyzową, którą kieruje do osób zainteresowanych możliwością poprowadzenia własnej pizzerii pod marką Fiero!

Źródło: informacja prasowa Fiero! Pizza

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

Data dodania: 12 sierpnia 2022
Bezrobocie w Polsce najniższe od 32 lat
Data dodania: 11 sierpnia 2022
Ponad połowa Polaków akceptuje pracę na czarno
Data dodania: 10 sierpnia 2022
Sieć Duży Ben ma już 250 sklepów
Data dodania: 9 sierpnia 2022
Franczyza czy własny biznes?

zobacz więcej

Data dodania: 12 lipca 2022
Pomysły na biznes w domu
Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram