Kolejna sieć kawiarnio-piekarni w Polsce

Data dodania: 14 lipca 2015
Kategoria:

Właściciel empik cafe i Relay uruchomi sieć piekarni Paul. Otwarcie pierwszego punktu zaplanowane jest na 22 lipca br.

Sieć piekarni i restauracji Paul otworzy swój pierwszy, flagowy punkt w Warszawie. Restauracja o powierzchni 370 m² umiejscowiona została na parterze Warsaw Financial Center, przy ul. Emilii Plater 53 w Warszawie. W ciągu najbliższych lat w Polsce ma zostać otwartych 15 restauracji pod tym szyldem.

W naszym kraju siecią Paul zarządza LS Travel Foodservice Poland, należąca razem z HDS Polska do Grupy Lagardere Services. Spółka jest obecnie właścicielem około 80 lokali gastronomicznych na terenie całego kraju. W jej portfolio są takie marki, jak Cheers Bar, Rest&Wine, Voyage Cafe, Flying Bistro, Business Shark, The Flame, Furore!, SO! COFFEE oraz Bread&Co.

To nie koniec inwestycji grupy na naszym rynku gastronomicznym. Na początku lipca tego roku, Grupa HDS Polska podpisała umowę z amerykańską siecią restauracji Johnny Rockets na budowę i eksploatację 10 lokali, które mają powstać w ciągu najbliższych 10 lat. Swoją ekspansję sieć zacznie również od stolicy.

Według Jamesa Walkera, odpowiedzialnego za rozwój Johnny Rockets, Grupa HDS Polska jest idealnym partnerem do wprowadzenia marki do naszego kraju. Pierwsza restauracja amerykańskiej marki rozpocznie działalność w 2016 roku. Johnny Rockets to międzynarodowa sieć restauracyjna działająca na zasadzie franczyzy. Pierwszy lokal Johnny Rockets powstał w 1986 roku. Obecnie w ramach sieci działa ponad 330 lokali franczyzowych w 26 krajach na całym świecie (poza USA działa 125 restauracji).

Dołącz do newslettera

Copyright © ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl  Skład magazynu Franczyza & Biznes: Aera Design