Kolejna osoba opuszcza Travelplanet.pl

Autor: Redakcja
Data dodania: 4 czerwca 2009
Kategoria:
travelplanet_logo.jpg

travelplanet_logo.jpgW Travelplanet.pl rotacja na kierowniczych stołkach trwa nadal. Wczoraj późnym wieczorem spółka poinformowała o rezygnacji Tomasza Moroza z funkcji prezesa zarządu.

Jak podano w komunikacie, przyczyną rezygnacji jest zakończenie prac kierowanych przez Tomasza Moroza związanych z dotychczasowym etapem rozwoju spółki.„Etap ten obejmował przeprowadzenie trzyletniego programu inwestycyjnego oraz szeroko zakrojoną reorganizację operacyjną Spółki” - informuje Travelplanet.pl. Warto przy tym wspomnieć, że w grudniu 2008 roku z funkcji członka RN Travelplanet zrezygnował Piotr Osiecki, a na początku 2009 roku Marcin Łaskawski złożył rezygnację z funkcji członka zarządu. Jako powód podał obniżenie przez RN wynagrodzenia członków zarządu.

Dziś witamy na scenie Travelplanet.pl Marcina Przybylskiego, który został powołany na stanowisko Prezesa Zarządu w wyniku konkursu, przeprowadzonego przez Radę Nadzorczą Spółki oraz Bożenę Garbińską, powołaną na stanowisko Członka Zarządu ds. Finansowych.

Spółka Travelplanet.pl należy do tej grupy firm, które nie wykorzystały obiecujących perspektyw, sprzyjającej koniunktury i kredytu zaufania, jakim obdarzyli ich inwestorzy. Przychody spółki w kolejnych miesiącach spadają. Kurs dołuje.

Agnieszka Grabuś, 04 czerwca 2009

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

zobacz więcej

Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Data dodania: 3 stycznia 2022
Te 30 franczyz najbardziej interesuje Polaków
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram