Kolejna Olimpia we franczyzie

Autor: Redakcja
Data dodania: 20 marca 2009
Kategoria:
olimpia_fotka0.jpg

Łódzki producent dzianin rozwija się. Pierwszy był salon w Manufakturze. Potem następne, już w innych miastach m.in. w Warszawie, Krakowie, Częstochowie, Wrocławiu i Rybniku. Teraz na debiut czeka sklep w Bydgoszczy.

olimpia_fotka0.jpgObecnie pod marką Olimpia działa 17 salonów, w tym siedem placówek własnych i 11 franczyzowych. Plany na 2009 zakładają uruchomienie kolejnych osiem salonów, m.in. w Gdańsku, Białymstoku, Kielcach, Rzeszowie, Katowicach i Warszawie.

Spółka zachęca też do franczyzy. Oferta Olimpii skierowana jest przede wszystkim do osób, które posiadają doświadczenie w branży odzieżowej i dysponują lokalem o powierzchni około 70 m2 usytuowanym w galeriach, centrach handlowych. Kwoty inwestycji ustalane są w trakcie bezpośrednich negocjacji z partnerem. W zamian za przystąpienie do sieci Olimpia oferuje know-how, graficzną wizualizację oraz projekt aranżacji sklepu, szkolenia, pomoc w planowaniu zamówień i analizie sprzedaży oraz strategię marketingową. Prowadząc salon firmowy agent jest właścicielem firmy, zachowując niezależność w ramach podpisanej umowy przy jednoczesnej możliwości wypracowania wysokich korzyści finansowych. Brak podstawowej i specjalistycznej wiedzy jest zastępowany przez wspierający zespół pracujący nad wizerunkiem i handlem.

Agnieszka Grabuś, 20 marca 2009 r.

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

zobacz więcej

Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Data dodania: 3 stycznia 2022
Te 30 franczyz najbardziej interesuje Polaków
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram