Kolejna marka odzieżowa wchodzi we franczyzę

Autor: Redakcja
Data dodania: 25 lipca 2012
Kategoria:
laura-guidi-klif

laura-guidi-klif

Sieć sklepów z odzieżą damską Laura Guidi zapowiada intensywny rozwój poprzez franczyzę w miastach powyżej 200 tys. mieszkańców.

Jak twierdzą przedstawiciele marki jest duże zapotrzebowanie wśród kobiet odnoszących sukces mieszkających w miastach mniejszych niż Warszawa na odzież z tzw. najwyższej półki. Nie powinny one czuć się mniej komfortowo tylko dlatego, że nie mogą dokonać zakupów dobrej jakościowo odzieży, ponieważ jest do niej utrudniony dostęp. Są one zmuszone do uprawiania turystyki zakupowej. Dlatego firma chce aby sklepy marki Laura Guidi były obecne w miastach powyżej 200 tys. mieszkańców, takich jak Toruń, Bydgoszcz, Olsztyn, Elbląg czy Zielona Góra. Bożena Miszczak – Evans właścicielka i główny projektant marki deklaruje, że przygotowała bardzo korzystne warunki współpracy dla franczyzobiorców.

Do tej pory Laura Guidi otwierała tylko własne salony firmowe, które obecnie działają w CH Klif i w Galerii Mokotów w Warszawie oraz w Galerii Echo Kielce. Poza tym firma skupiała się na rynkach zagranicznych i sprzedawała swoją odzież m.in. w Anglii, Irlandii, Włoszech, Rosji.

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

zobacz więcej

Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Data dodania: 3 stycznia 2022
Te 30 franczyz najbardziej interesuje Polaków
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram