Kolejna marka hotelowa w Polsce

Data dodania: 7 lipca 2017
Autor: Redakcja
Kategoria:
Foto: MGallery by Sofitel
Kolejna marka hotelowa w Polsce

Nową markę na polski rynek wprowadza Orbis. MGallery by Sofitel powstaje we Wrocławiu na Ostrowie Tumskim.

Pięciogwiazdkowy hotel kategorii premium MGallery by Sofitel zaoferuje gościom  blisko 200 pokoi, restaurację, sale konferencyjne z garażem podziemnym. 

Nowy wrocławski hotel domknie architektonicznie historyczną przestrzeń Ostrowa Tumskiego. Jego zabytki, takie jak gotycka Katedra św. Jana Chrzciciela, muzea i sąsiedni Ogród Botaniczny, w połączeniu z lampami gazowymi zapalanymi co wieczór przez latarnika mają stworzyć baśniowy klimat.

Karolina Kaim, prezes Tacit Investment, inwestora nowego wrocławskiego hotelu zaznacza, że firma wybrała MGallery by Sofitel, gdyż to silna marka reprezentująca kolekcję unikalnych, prestiżowych hoteli, działających w ramach Grupy AccorHotels na całym świecie. Wrocławski obiekt, jako pierwszy w Polsce, będzie elementem tej wyjątkowej kolekcji.

Na etapie tworzenia hotelu firma pracuje z cenionymi specjalistami z Paryża. Istotnym czynnikiem jest też dostęp do klientów z całego świata poprzez udział w jednym z największych programów lojalnościowych tej grupy hotelowej. 

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram