Kolejna kawiarnia franczyzowa sieci the White Bear Coffee

Data dodania: 7 czerwca 2024
Kategoria:

Białostocka sieć kawiarni rośnie w siłę. Pod koniec maja otwarto 18. lokal pod szyldem the White Bear Coffee – tym razem w Olsztynie. Jego współwłaścicielem jest pierwszy franczyzobiorca tWBC, który prowadzi swoje punkty także w Giżycku i Lublinie.

Nowa kawiarnia pod szyldem the White Bear Coffee mieści się przy ulicy Staromiejskiej ⅖ w Olsztynie. Wyróżnia się oryginalnym, designerskim wnętrzem, łączącym w sobie różne style. Jest kolorowo, energetycznie i przytulnie – to miejsce stworzone do spotkań z przyjaciółmi czy relaksu z rodziną.

W menu the White Bear Coffee królują kawy z segmentu specialty – ziaren najwyższej jakości, rzemieślniczo palonych i parzonych metodami przelewowymi. Ale oferta lokalu jest dużo bogatsza, ponieważ spróbujemy tam także klasycznych kaw na bazie espresso, herbat i naparów, smoothies, lemoniady, świeżo wyciskanych soków czy kombuchy.

Do tego Miśki serwują autorskie napoje kawowe, wśród których w edycji wiosennej znalazły się m.in. Latte matcha z kwiatem wiśni, Popcorn latte, Frappe matcha czy Vege coffee. Menu uzupełniają kanapki, ciasta, słodkie wypieki oraz zdrowe desery śniadaniowe.

– The White Bear Coffee powstało z myślą o osobach ceniących sobie wysoką jakość, doskonałą obsługę i miłą, rodzinną atmosferę. Gorąco zapraszamy do odwiedzenia naszej kawiarni, mamy nadzieję, że przypadnie ona do gustu mieszkańcom Olsztyna, studentom i turystom odwiedzającym ten region – zachęca Mariusz Zacharewicz, współwłaściciel lokalu.

Otwarcie nowego punktu pod szyldem Miśka odbyło się w piątek 31 maja 2024.

– Cieszymy się, że nasi franczyzobiorcy podejmują decyzję o dalszym rozwijaniu się w ramach sieci. To pokazuje, że stworzony przez nas model jest atrakcyjny i dostosowany do potrzeb współczesnego rynku gastronomicznego. Liczymy na to, że kolejni partnerzy pójdą tą samą drogą skalowania biznesu z the White Bear Coffee – podsumowuje Łukasz Kaliciński, współwłaściciel sieci.

Sprawdź ofertę w katalogu

Finanse

  • Minimalna kwota: 100 000 zł + koszt remontu
  • Opłata wstępna: 15 000 zł
  • Opłata bieżąca: 2 500 zł
  • Opłata marketingowa: brak

Dołącz do newslettera

Copyright © ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl  Skład magazynu Franczyza & Biznes: Aera Design