Kolejna firma z prozdrowotną akcją marketingową 

Autor: Redakcja
Kategoria:
Kolejna firma z prozdrowotną akcją marketingową; Foto: QUIOSQUE

Stowarzyszenie „Amazonki” Warszawa - Centrum i marka odzieżowa QUIOSQUE rozpoczęły współpracę w ramach kampanii „Zadbaj o siebie. Modna, piękna i zdrowa”, której celem jest zwrócenie uwagi kobiet na ich zdrowie, zachęcenie do poświęcenia czasu sobie, a w szczególności do wykonania badań profilaktycznych.

QUIOSQUE jest inicjatorem i pomysłodawcą akcji, a jej partnerem jest firma kosmetyczna AVON, która od 16 lat wspiera kobiety w Polsce w walce z rakiem piersi.

W QUIOSQUE pracują niemal same kobiety. Nasze kolekcje są inspirowane kobietami i im dedykowane. Projektując i dystrybuując odzież dbamy o piękny wygląd Pań, podkreślamy ich kobiecość. Postanowiliśmy zrealizować akcję, która ma na celu zwrócenie uwagi naszych klientek, iż często - zabiegane między domem, a pracą - zapominają o sobie. W dzisiejszych czasach wiele mówi się o atrakcyjności fizycznej zapominając o tym, że jej źródło jest w naszej witalności, świetnym samopoczuciu i dobrym zdrowiu. Mamy nadzieję, że dzięki naszej akcji skłonimy Panie do „zdrowego egoizmu”, postawienia siebie na pierwszym miejscu – mówi Magdalena Majchrzak - Puczyńska, dyrektor ds. marketingu i ekspansji marki.

Inspirując się Różową Wstążką - symbolem walki z rakiem piersi - projektantki QUIOSQUE stworzyły t-shirty. Będą one dostępne w salonach QUIOSQUE w październiku - międzynarodowym miesiącu walki z rakiem piersi. Zysk ze sprzedaży zostanie przekazany na rzecz Stowarzyszenia „Amazonki”, zajmującego się wsparciem kobiet po leczeniu raka piersi i profilaktyką tej choroby. Ponadto, przez pierwsze dwa weekendy października, w wybranych salonach QUIOSQUE, będzie możliwość spotkania i rozmowy z przedstawicielkami Stowarzyszeń Amazonek.

QUIOSQUE to ponad 20 lat doświadczenia na polskim rynku odzieżowym. Marka tworzy kolekcje tylko dla kobiet, świetnie znając ich potrzeby. Większa część kolekcji szyta jest w Polsce.

Zainteresowanych ofertą franczyzy marki QUIOSQUE, zapraszamy do naszej bazy systemów partnerskich.

INK

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram