Klasyczne Green Way'e będą się zmieniać w Food For Life

Autor: Redakcja
Data dodania: 6 listopada 2011
Kategoria:
Food_For_Life_SzczecinNajwiększa sieć barów wegetariańskich w Polsce od niedawna ma nowy zarząd, który zamierza mocniej skoncentrowac się na rozwoju dwóch nowych konceptów: Food For Life oraz Vegemania.

Na czele firmy ponownie stanął Marek Chudzik, który 15 lat temu stworzył markę Green Way. Jest on obecnie jedynym członkiem zarządu spółki. Cel na najbliższy okres to uruchomienie nowego portalu internetowego mającego na celu rozwój spółki w ramach dwóch nowych konceptów: Green Way Food For Life oraz Vegemania by Green Way.

- Najnowszy bar z linii Green Way Food For Life został otwarty w Szczecinie. Spółka zaczyna również modernizację swojej istniejącej sieci barów Green Way w formule Classic na formułę Food For Life. Najnowszym barem, który przeszedł na ten koncept, jest bar przy ulicy Abrachama w Gdyni – mówi Bolesław Sobczyk, rzecznik Greenwaya.

I dodaje: - Z uwagi na unowocześnioną formułę, bary w koncepcie Food For Life przyciągają znacznie więcej uwagi niż marka Green Way Classic, z którą odbiorcy mieli okazję dobrze się zapoznać. Bary prowadzone w tej koncepcji charakteryzują się rozszerzonym o nowe, nowocześniejsze i lepiej opracowane dania, a co za tym idzie potrafią zaspokoić gusta znacznie szerszej grupy potencjalnych odbiorców.

Green Way ma obecnie w swojej sieci 26 lokali gastronomicznych, z czego większość nadal działa według starszego, klasycznego konceptu. Do sieci moga przystępować także nowi franczyzobiorcy. Na inwestycję w koncept Food For Life powinni zarezerwować przynajmniej 300 tys. zł, Vegemania – ok. 250 tys. zł.

Joanna Cabaj - Bonicka

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

zobacz więcej

Data dodania: 30 listopada 2022
Polacy chcą żyć zdrowo, przedsiębiorcy mogą na tym zarobić
Data dodania: 28 września 2022
Analiza założeń do projektu ustawy o umowie franczyzy
Data dodania: 2 września 2022
Piękno i pieniądze
Data dodania: 12 lipca 2022
Pomysły na biznes w domu
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram