KiK szuka partnerów

Autor: Redakcja
Data dodania: 4 listopada 2013
Kategoria:
KiK

Firma KiK, sieć dyskontów odzieżowo - tekstylnych, działająca na polskim rynku od 2012 roku, szuka partnerów biznesowych i nowych lokalizacji dla swoich sklepów. W 8 krajach Europy działa ich już 3200.

Strategicznym celem firmy jest poszerzenie sieci obecnych sklepów i otwarcie jeszcze kilkudziesięciu obiektów tak, aby w okresie najbliższych 12 miesięcy funkcjonowało blisko 100 nowych sklepów. Właściciele marki szukają więc partnerów biznesowych oferujących lokalizacje przeznaczone na wynajem sklepów KiK, zainteresowanych długofalową współpracą.

Sklepy sieci KiK są zlokalizowane zarówno w dużych, jak i małych i średnich miejscowościach, w wielkogabarytowych centrach handlowych, ale również w galeriach o małej powierzchni użytkowej, w retail parkach, czy przy ulicach w centrum miasta. Kluczowym aspektem przy wyborze strategicznego miejsca jest rentowność, potencjał, otoczenie i prorozwojowe perspektywy danej lokalizacji.

W najbliższym czasie KiK planuje otwarcie sklepu w Bytomiu i Dębicy, jednak właściciele sieci zakładają stabilny i systematyczny rozwój na terenie całego kraju, uwzględniając również miejscowości, w których sklepy sieci już istnieją. KiK liczy także na oferty od partnerów biznesów.

Mariusz Kulik, dyrektor generalny sieci KiK w Polsce. Foto: KiK- Jesteśmy otwarci na propozycje od właścicieli nieruchomości, zainteresowanych długotrwałym wynajmem lokali naszej firmie. Chcemy rozszerzać naszą sieć i dynamicznie realizować politykę ekspansji regionalnej. Strategia długofalowej współpracy, która jest naszym założeniem, podkreśla naszą stabilność, rzetelność i wiarygodność jako partnera godnego zaufania, z sukcesem rozwijającego działalność i dbającego o pozytywne kontakty z obecnymi oraz potencjalnymi kontrahentami – mówi Mariusz Kulik, Dyrektor sieci KiK w Polsce.

KiK Textil Sp. z o. o. to jedna z wiodących sieci detalicznych na rynku europejskim. Pierwszy sklep pod szyldem KiK otwarto w 1994 roku w Düsseldorfie. Od tego czasu sieć sukcesywnie się rozrasta rozwijając działalność w kolejnych krajach. Obecnie marka KiK jest w właścicielem ponad 3 200 sklepów na terenie: Niemiec, Austrii, Czech, Słowacji, Słowenii, Węgier, Chorwacji i Polski. KiK Textil Sp. z o. o. oferuje bogaty asortyment, obejmujący wysokiej jakości odzież, biżuterię, dodatki, zabawki oraz tekstylia domowe.

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

zobacz więcej

Data dodania: 28 września 2022
Analiza założeń do projektu ustawy o umowie franczyzy
Data dodania: 2 września 2022
Piękno i pieniądze
Data dodania: 12 lipca 2022
Pomysły na biznes w domu
Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram