KiK narzuca ostre tempo

Autor: Redakcja
Kategoria:

Na początku listopada informowaliśmy, że firma KiK, sieć dyskontów odzieżowo - tekstylnych, działająca na polskim rynku od 2012 roku, szuka partnerów biznesowych i nowych lokalizacji dla swoich sklepów. Tempo działania jest duże - 19 grudnia otwarto pięć nowych sklepów (w Bydgoszczy, Konstantynowie Łódzkim, Kędzierzynie-Koźlu, Goleniowie i Mławie). Rok 2013 sieć zamyka więc liczbą 38 placówek.

W 8 krajach Europy działa już ponad 3200 sklepów tej marki. W ciągu najbliższego roku ich liczba w naszym kraju ma wzrosnąć o przynajmniej 40 placówek we wszystkich województwach.

Sklepy sieci KiK są zlokalizowane zarówno w dużych, jak i małych i średnich miejscowościach, w wielkogabarytowych centrach handlowych, ale również w galeriach o małej powierzchni użytkowej, w retail parkach, czy przy ulicach w centrum miasta. Kluczowym aspektem przy wyborze strategicznego miejsca jest rentowność, potencjał, otoczenie i prorozwojowe perspektywy danej lokalizacji.

Jesteśmy otwarci na propozycje od właścicieli nieruchomości, zainteresowanych długotrwałym wynajmem lokali naszej firmie. Chcemy rozszerzać naszą sieć i dynamicznie realizować politykę ekspansji regionalnej. Strategia długofalowej współpracy, która jest naszym założeniem, podkreśla naszą stabilność, rzetelność i wiarygodność jako partnera godnego zaufania, z sukcesem rozwijającego działalność i dbającego o pozytywne kontakty z obecnymi oraz potencjalnymi kontrahentami – mówi Mariusz Kulik, Dyrektor sieci KiK w Polsce.

KiK Textil Sp. z o. o. to jedna z wiodących sieci detalicznych na rynku europejskim. Pierwszy sklep pod szyldem KiK otwarto w 1994 roku w Düsseldorfie. Od tego czasu sieć sukcesywnie się rozrasta rozwijając działalność w kolejnych krajach. Obecnie marka KiK jest w właścicielem ponad 3 200 sklepów na terenie: Niemiec, Austrii, Czech, Słowacji, Słowenii, Węgier, Chorwacji i Polski. KiK Textil Sp. z o. o. oferuje bogaty asortyment, obejmujący wysokiej jakości odzież, biżuterię, dodatki, zabawki oraz tekstylia domowe.

Zobacz nasz katalog sieci franczyzowych i upewnij się która franczyza będzie dla Ciebie najlepsza.

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram