Kierunek na street food

Autor: Redakcja
Data dodania: 29 grudnia 2015
Kategoria:
Foto: Western Chicken
Wojtex ogłosza plany na 2016 rok.

Firma Wojtex, właściciel kilku konceptów gastronomicznych podsumowuje 2015 rok i zapowiada rozwój dwóch nowych sieci franczyzowych.

W tym roku dwukrotnie zwiększyliśmy liczbę lokali Western Chicken. Obecnie na rynku z sukcesem działa 20 restauracji pod tym szyldem i szykują się kolejne otwarcia. W grudniu 2015 roku udało nam się otworzyć Western Chicken w CH King Cross w Poznaniu. Restauracja otrzymuje same pozytywne opinie od odwiedzających galerię klientów, co optymistycznie rokuje na przyszłość. Podpisaliśmy również nową umowę, która dotyczy otwarcia Western Chicken w Toruniu. Lokal mieści się przy Uniwersytecie i Centrum Sportowym i już rozpoczęto nad nim prace remontowe. Otwarcie lokalu planowane jest w I kwartale 2016 roku – opowiada Paulina Pacholczyk, specjalista ds. PR Wojtex.

Z początkiem 2016 roku firma rusza z promocją i rozwojem dwóch nowych konceptów: Western Tortilla oraz lodziarni Mangatto, inspirowanych panującą obecnie modą street food.

Oprócz wspomnianych konceptów Wojtex z powodzeniem rozwija sieć pizzerii Biesiadowo i Crazy Piramid Pizza, które są obecne także za granicą. Ponadto do firmy należy sieć mobilnych smażalni ryb Rybkodajnia, która również rozwija się poprzez franczyzę.

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

Data dodania: 22 czerwca 2021
Czy będzie ustawa o franczyzie?
Data dodania: 21 czerwca 2021
Oszczędności Polaków wypływają z lokat
Data dodania: 18 czerwca 2021
Lodziarnia gotowa do zarabiania w 2 dni
Data dodania: 17 czerwca 2021
Fit Cake rozwija się przez multifranczyzę

zobacz więcej

Data dodania: 16 czerwca 2021
Biznes helem pompowany
Data dodania: 14 czerwca 2021
Ciesz się dodatkową gotówką dzięki kredytowi
Data dodania: 14 czerwca 2021
Zmiana klimatu w polskich domach
Data dodania: 10 czerwca 2021
Spec od diet
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram