KFC wśród najlepszych pracodawców w Wietnamie

Autor: Redakcja
Data dodania: 23 marca 2015
Kategoria:
Foto: KFC

Foto: KFC

Restauracje KFC, marki należącej do spółki Yum! Brands znalazły się na liście 100 najlepszych miejsc pracy w Wietnamie. 

Według badań przeprowadzonych przez firmę Nielsen i wietnamską sieć kariery Anphabe, restauracje szybkiej obsługi działające pod marką KFC trafiły na listę „100 najlepszych miejsc pracy” w Wietnamie. Badanie przeprowadzono na próbie 500 firm i 15, 578 tys. uczestników reprezentujących 24 różne zawody. Ankieta zawierała szczegółowe wywiady i badania jakościowe i ilościowe.

Obecnie KFC to jedna z najszybciej rozwijających się marek detalicznych na świecie z ponad 19 tys. restauracjami w 120 krajach.

Jesteśmy zaszczyceni, że sieć KFC znalazła się wśród 100 firm oferujących najlepsze miejsca pracy w Wietnamie – powiedział Pornchai Thuratum, dyrektor generalny KFC Wietnam.

Micky Pant, CEO KFC dodał, że otrzymane wyróżnienie odzwierciedla znakomitą pracę  franczyzobiorcy, który poświęcił swoją energię i talent do budowania udanego biznesu w całym kraju.

Mamy silny, rosnący biznes budowany z franczyzobiorcą, który rozumie lokalny rynek – zaznaczył.

Wietnam jest kluczowym rynkiem wschodzącym dla Yum! Brands. Marka KFC jest obecna w tym kraju od 1997 roku - były to pierwsze restauracje szybkiej obsługi. Obecnie działa 137 franczyzowych restauracji KFC w około 20 miastach w na terenie całego kraju. To nie jedyna marka Yum! Brands we Wietnamie. Od  2007 roku działają tu również 53 franczyzowe lokalizacje Pizza Hut.

Yum! Brands jest światowym liderem na rynkach wschodzących, takich jak Wietnam. Spółka otworzyła ponad 2,030 tys. restauracji poza USA. W 2014 roku 80% rozwoju firmy przypadł na rynki wschodzące. Do spółki należy też marka Taco Bell. Jak podaje Yum! Brands, spółka otwiera średnio ponad pięć restauracji dziennie, co czyni ją liderem w rozwoju międzynarodowego handlu detalicznego.

INK

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

zobacz więcej

Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Data dodania: 3 stycznia 2022
Te 30 franczyz najbardziej interesuje Polaków
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram